Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Nagyon...

Valaki segítene? Nagyon szeretnék természet és állatvédő lenni! 15/l

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék természet és állatvédő lenni,akár önkéntesként is elmennék dolgozni.Én csak nagyon szeretnék segíteni.Próbálkoztam egy állat menhelyt felívni itt ahol lakom,de sajnos akár hányszor hívom nem elérhető.Valahol Budapest környékén hol tudnék segíteni állatokon?
2011. júl. 18. 03:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

de kis aranyos vagy.:)


csak sajnos kinövöd.

2011. júl. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress olyan iskolát ami ezzel foglalkozik, állatorvos vagy akármi.
2011. júl. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt nem lehet kinőni, maximum az éppeszű ember szintjén művelni. Ezalatt értem a normális átlagembert aki pl mint mérnök stb melózik, de ügyel a környezete tisztaságára. Az is valami, sokan ezzel sem törődnek. Ezt megfejelheted önkéntes ként menhelyi munkával, szemétszedő akciókkal stb. Ha hivatásként választod mindenképp valami kapcsolódó szakmát tanulj ki, úgy nagyobb az esélyed. Az önkéntesség is szép dolog, lehetőséged úgy is lesz kibontakozni. Én remélen nem növöd ki, mert jó dolog ez.
2011. júl. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem vond ki magad a nyugati civilizáció életellenes elgépiesedett elkényelmesedett pénzközpontú fogyasztói társadalmából, és legyél független szabadúszó ökoterrorista.
2011. júl. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Szerintem meg legyen önmaga, én is próbáltam a buddhizmus útját követi, illetve minden rosszat kivonni magamból de rájöttem hogy az nem én vagyok..

2011. júl. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a Noét vagy a Rexet, esetleg Érden a Syriust, ezek a menhelyek szinte mindig szívesen fogadnak önkénteseket.
2011. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első nagyon kedves kösz. ha így állnék hozzá biztos,de nem.Nem fogom :)kis korom óta imádom az állatokat már 5 éves koromban megfogadtam hogy segíteni fogok.Azt is tudom hogy soha nem fogok rágyújtani pedig a baráti körömben nagyon sokan cigiznek,szelektíven gyűjtöm a hulladékokat,védem a környezetet néha furán néznek rám az emberek főleg akik egykorúak velem hogy én miért nem megyek inkább bulizni meg stb.Egyszerűen nem érdekel mások véleménye inkább nekem kéne így nézni rájuk igen az valóban jobb,hogy minden hétvégén részegre iszod magad és jól bedrogozol gondolkozni kéne.Baj hogy foglalkozom a föld védelmével?ennyire gondot okoz hogy tenni szeretnék valamit a föld érdekében?Lehet egyedül kevés vagyok ehhez ,de bízom benne hogy más is gondolkodik így.Nem tudom milyen szakmát kéne tanulnom ezzel kapcsolatban most megyek gimibe és fotós szeretnék lenni már el is kezdtem tanulni azt mondják tehetséges vagyok ezen a héten megyek esküvőt fotózni :)utolsó válaszólnak köszönöm meg próbálom hívni őket :D
2011. júl. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!