Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok...

Milyen állatot ajánlanátok ezeknek a feltételeknek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy állatot de még nem tudom milyet és szeretnék ötleteket kapni!

1.Nagyon ragaszkodó legyen a gazdájához.

2.Ne legyen nagy!

3.Bújós legyen és játékos!

4.Ki lehessen vinni a szabadba,de bent a házba szeretném tartani!

5.Ne legyen büdös,tudom minden állatnak van egy jellegzetes szaga de nem szeretném hogy kb olyan büdös legyen mint egy vadászgörény!


Szerintetek milyen lenne a legmegfelelőbb állatka?Csak normális válaszokat kérek!Előre is köszönöm!

19/L


2011. júl. 24. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én patkányra vagy nyuszira gondolnék így első körben. Bár nem minden nyuszi bújós, és a nyulak nem igazán ragaszkodnak a gazdájukhoz. Esetleg egy kicsi kutyát tudnék még ajánlani. (pl. yorkie, csivava, ilyesmi.)
2011. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kutya?

Ragaszkodó, vannak kicsik is, bújós, játákos, ki lehet( ki kell) vinni a szabadba és ha rendesen ápolod nem büdös( az enyémnek mindig jóillata van)

2011. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kistermetű kutya: Yorki, csivava, toy uszkár... stb..
2011. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetném hogy milyen fajta kutyád van?igazából én is gondoltam egy kutyára yorkira vagy csivavára. :) szobatisztaság hogy van egy ilyen kutyánál?tudnál írni pár dolgot?
2011. júl. 24. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Kistestű kutya, vagy macska is megfelel a leírtaknak.
2011. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van már perzsa cicám de nagyon lusták,velük nem lehet mit kezdeni :)
2011. júl. 24. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem Havanesem van. Nagyon okos, jópofa, vicces, játékos, sose lehet unatkozni mellette, igazi kis tündérbohóc. Hamar szobatiszta lett, kb 3-4 hónapos korára teljesen.

Egy állat se okozhat annyi örömöt, annyi vidám percet, egyik se tud adni annyi szeretetet mint egy kutya, ezt elhiheted. Nagyon tudom ajánlani neked a Havaneset, vagy bármilyen más Bichont(természetre nagyon hasonlóak), attól függ melyik tetszik neked jobban. Megbánni biztos nem fogod, egy pillanat alatt jókedvre derít, igazi kis ragaszkódó társad lesz mindenben. Mondom ezt úgy, hogy van macskám is. Semmilyen más állat nem nyújthatja azt, amit egy kutya:)

2011. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menhelyes rövidszőrű kis termetű kutya. Mi bő egy hónapja hoztunk el egy kicsi/közepes méretűt. rövid szőre miatt kifejezetten lakásba ajánlották (meg is látszott rajta mikor hűvős volt a reggel :D) viszont iszonyatosan bújos és hálás. pl mikor leül/fekszik valaki az ágyra egyből letámadja és agyonnyalja
2011. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!