Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy jobban...

Miért van az, hogy jobban félek egy kaszáspóktól, mint egy tarantulától?

Figyelt kérdés
a kaszáspóktól és a házi pókoktól nagyon félek, de ha egy szőröset látok, attól is, de attól nem annyira...miért?
2011. júl. 24. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki fél valamitől... Én pl a zöld lombszöcskétől irtózok (nem bántom, nem ölöm meg, csak bennem van a para tőle), az imádkozó sáskától viszont nem.
2011. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert a kaszáspók az sokszor van a közeledben a tarantulát meg csak képen vagy állatkertben látod
2011. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok, csak a madarakkal.

Százszor inkább megfognék egy nagy madarat, egerész ölyvet, sólymot, vagy egy arapapagájt, mint egy kis undorító verdeső verebet, rigót, vagy hullámos papagájt. Az utóbbi nem undorító, de akkor is félek tőlük:P


23N

2011. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is! Én is a házi pókoktól rettegek a legjobban, illetve a keresztes pókoktól. Viszont a madárpókot simán kézbe vettem, még kifejezetten szépnek is találom :)
2011. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!