Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Látott már vki élőben homoszex...

Látott már vki élőben homoszexuális állatot?

Figyelt kérdés
Állítólag 10% az állatoknak az, de én még sose láttam :D Ez csak most eszembe jutott, de fura belegondolni.
2011. júl. 25. 12:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, nem volt semmi különös, magasról tett a lány cicákra, ellenben mikor találkozott a szomszéd kandúrral, volt nemulass. De ki tudja ám, lehet, hogy nem erről volt szó.
2011. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igen, láttam. Sikerült kifogni egy kutyát, amelyik pont így viselkedik. :D Két fiú kutyánk van, és az egyik folyton mászik ráfele a másikra.
2011. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a kanmalacok hárman másztak egymásra. :D

De szerintem nem homik, csak a lányok nem engedték, azok mindig elfutottak előlük.

Emeletesbuszként mászkáltak... :D

2011. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Tv-ben egy filmeb két bedrogozott piás homo állat egymásnak ment a kocsmában. élőben nem.
2011. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kan kutyák esetében ez a viselkedés többnyire csupán "rivalizálás".
2011. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Második válaszoló! A kutyád nem meleg, csupán a dominanciáját akarja kifejezni a másikkal szemben, úgymond "megalázza őt" ezzel is jelezve, hogy ő a Jani, ennyi sz egész!


23N

2011. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az, hogy az egyik fiú állat rámászik a másik fiúra, és párzó mozdulatokat végez, nem feltétlenül szexuális beállítottság miatt van. az állatok gyakran ezzel fejezik ki hogy melyik áll magasabb rangon, ki a főnök. amikor a kis kölyök kutya rámászik az ember lábára, akkor nem jaj de aranyos, kis kanos stb, hanem tudatja az emberrel hogy ő a főnök. csak ezt a legtöbb ember nem tudja, és ráhagyja a kutyára. ezért vannak gyakran félre nevelve..
2011. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Homárkodó díszpintyeket, igen, de minden bizonnyal a nőstény hiánya okozta a dolgot.
2011. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik pintypárom nekem is perverzkedik. Fiú eléggé töketlen ha a családtervezésről van szó, így a tojó száll rá. Szerepcsere. :)
2011. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A bonobók össze-vissza szexelnek csak az élvezet miatt, hím a hímmel, nőstény a nősténnyel meg ami még elképzelhető.

[link]

2011. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!