Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az ezüstös pikkelyke veszélyes...

Az ezüstös pikkelyke veszélyes? Bánthat engem?

Figyelt kérdés

[link]


Most tudtam meg a nevét, ilyen viszonylag sok előfordul a lakásban, újságok között meg mindenhol. Veszélyes ez az emberekre?

Nem bánt, ugye?


2009. ápr. 6. 12:48
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
92%
Ilyen nálunk is van, én nagyon kedvesnek találom, mert éjjel, ha WC-re megyek, mindig vár egy kettő. Anyukám azt mondta, hogy ott van, ahol nem takarítanak megfelelően, de megnéztem az általad hivatkozott cikket, abban nincs benne ilyen :-) és az sem, hogy veszélyes volna az emberre. szerintem nem bánt, nem csíp meg. Inkább elfut előled is.
2009. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálunk a szobában is van meg néha a wcnél éjjel :) szerintem is vicces, aranyos, csak mégis... tartok tőle.
2009. ápr. 6. 13:01
 3/36 anonim ***** válasza:
13%
hogy néz ki?
2009. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
96%
Nálunk is sok volt a régi lakásban. Nem bánt, de azért bosszantó, hogy van, és elég nehéz megszabadulni tőle. Engem minden reggel a kádban várt egy-kettő, de azobában is elég sok volt.
2009. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Bántani nem bánt, de én pont annyira undorodom tőle mint a fülbemászótól. Én rá se tudok nézni, ha meglátom sikítok. Pedig nem vagyok egy hisztis p.csa, de ezektől nagyon undorodom.
2009. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem irtsad ki!

Nálunk is volt régebben, és én nagyon undorodtam tőle.

Van egy spray: Insecticide 2000 ami ez ellen és egyéb kis bogárka ellen jó. 1000 Ft kb. 250ml.

[link]

2009. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
45%
Ti mindent kiirtanátok? Akkor is ha nem bánt? Lehet, hogy nem gyönyörű, de az evolúció egyik csodája! 600 millió éves faj! Ha nem bánt, mi miért bántsuk?
2009. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
97%
Gondolom a te lakásodat még sosem lepték el. Attól, mert nem bánt, még okozhat kellemetlenséget. Én még az elején nem figyeltem, teletöltöttem a kádat, hogy fürödjek, és 4(!) db is ott figyelt a vízben. Rálépni sem kellemes tudat, és vendégeket fogadni is kissé kínos. Úgy gondolom, nem kell attól tartani, hogy kihal a faj, ha az én lakásomból eltűnik. Ha ő lenne a nagyobb, ő írtaná az embert.
2009. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Csak 300 millió éves, te tudatlan:D

" A faj az ősidőkből származik, még a csótányok előtt jelent meg a Földön (300 millió éve)."

2009. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem bánt Téged, egyáltalán nem veszélyes.

Szereti a tapétaragasztót.(fogyasztani)

2009. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!