Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot vegyünk a...

Milyen kisállatot vegyünk a gyereknek?

Figyelt kérdés

3 éves a kisfiunk.Lett egy kis nyuszink,oda volt "nyuszi komáért".De elpusztult.Véletlen fogtunk egy kismadarat,oda volt,mikor elengedtük sírt,kérdésünkre azt mondta szeretne kisállatot,amit simizhet.

Mit vehetnénk neki?Ami bírja a gyömöszt,nem hordoz betegségeket,tiszta,stb.stb.

Amit tudni kell,hogy van 2 sarplaninac-unk,ezért a macska kizárt.(ölik őket)

Vagy inkább neki még ne legyen kisállata,csak később?

Köszi a válszokat!!!


2009. ápr. 6. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Rozsomák....
2009. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Első gondolatom:

TE HÜLYE VAGY!!!!!

Második:

Val.színű nincs gyereked

2009. ápr. 6. 20:26
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem a hörcsögök nagyon aranyossak, bár nem tudom menniy betegséget hordoznak, igazándiból minden állat hordoz betegséget. Gondolom a két kutya az jó nagytestű és a 3 éves kisfiadat inkább féltenéd tőlük. (az az igazság hogy nem ismerem ezeket a sarplaninac kutyafajtát, csak képen láttam már 1-2-őt) Az én ötletem: hörcsög, tengerimalac, (bár nem tom ezek mennyire bírják a gyömöszölést) vagy vlaamilyen szobakutya, azok végülis bírják. Vagy ha vennétek neki még 1 nyulat? Remélem tudtam segíteni, még ha csak egy picit is. És még annyi, hogy lehet még 3 évesen pici egy állathoz, de ha nagyon szeretne szerintem semmi akadálya
2009. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

A kutyáinktól nem féltem,egyáltalán nem bántanák,bántsák,pedig kópé igencsak egrecírozza őket.

Gondolkodunk még.

Köszi a válaszod!

2009. ápr. 6. 20:42
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindjárt rozsomák módjára viselkedni!!!!!

Te írtad hogy olyan kell, aki bírja a gyömöszt!!!

Valóban hülye vagyok, ugyanakkor gyermekem is van, sőt,kapaszkodj meg, rozsomákot is tartok!!!

2009. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A tengeri malac elég jól állja a sarat. Nekünk van egy tengeri malacunk.A 3 éves húgomé aki egész nap hurcolássza.

Nagyon jól elvannak.

2009. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

/A rozsomák vörös listás! Szerintem otthon nem tartható./


3 évesnek hörcsög, tengerimalac, törpenyúl.

A hörcsög "gyerektenyér" méretű, tehát fel tudja venni és hurcolászni, a többieknél ez gond lehet, ha nem jól fogja meg, de földön őket is lehet simizni.

2009. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki még egy nyuszit ha egyszer oda volt érte vagy egy kisebb papagájt de csak akkor ha eltudjátok zárni mert ha nem nem lesz nyugodt éjszakátok!
2009. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a rozsomák?

Szerintem olyan állatot vegyetek, ha mindenképpen vesztek, aminek a gondozása nem lesz teher a számodra, mivel egyértelmű, hogy neked kell majd takarítani, etetni, stb. Egy 3 éves gyerek még nem képes gondoskodni egy állatról (nem sértésből írom).

2009. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne hörcsögöt!! Tul kicsi.Ha rosszul fogja meg,márpedig egy 3éves még igencsak hajlamos ilyenre,néha még egy felnőtt is,könnyen megharaphatja.Meg szegény állat is könnyen elpusztulhat ha megszorongatja.Igazabol nem értem ha van kutyatok miért neki külön másik,elég lenne ha azokkal játszana felügyelet mellett.Ha viszont mindenképpen akartok egyet,egy fiatal,menhelyes gyerekbarát tacskoféle lenne a legideálisabb.azok nagyon kis hálásak.2 jocselekedet egy csapásra...
2009. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!