Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 5 nap után elképzelhető, hogy...

FATIMA888 kérdése:

5 nap után elképzelhető, hogy még mindig bent legyen a lakásban a denevér?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt berepült a panellakásom ablakán egy denevér. Nagyon megrémültem tőle, ezért amilyen gyorsan csak tudtam kirohantam a szobából, magam mögött bezártam az ajtót.20 perc múlva apukám segítségemre sietett, de mire bementünk a szobába, nem találtuk sehol. Az ablakon ahol berepült, szúnyogháló van aminek a tetején kb 10 cm nagyságú lyuk van. Az ablak viszont csak 3-4 cm résnyire volt nyitva.
2011. aug. 1. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elbújt a szekrényben, vagy amögött, ágy alatt, ilyesmi.


Ne félj tőle, hasznos állatka. Tárd ki az ablakot egész éjszakára, majd kimegy magától (ha eddig nem tette meg).

2011. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, annyival kiegészítem, hogy és nem bánt és nem gabalyodik a hajadba.
2011. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg szerezz valahonnan egy lestrapált kalitkát, tegyél bele olyan rovarokat, amik nem tudnak belőle kijönni, tárd ki az ajtaját, majd belemgy enni. Aztán gyorsan csukd rá és engedd el valahol. :)
2011. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:
Ó ne aggódj! Talán csak a bugyijaid közé bújt be, vagy az ágyadba. Majd elmegy éjszaka közepén, miután jóllakott ezzel-azzal.(kukacok, pondrók, stb.) De nagyobb darabokat biztos nem fog kiharapni belőled. Ha éjszaka hozzád ér, csak egy kicsit megcsiklandoz a szőrével. A sikítását nem hallod, mert ultramagas. Aludj csak nyugodtan!!!! No para!
2011. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!