Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosi asszisztensek...

Állatorvosi asszisztensek válaszolnátok a kérdésemre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elolvastam a többi kérdést, ami ezzel kapcsolatos, de az enyém kicsit összetettebb.


Elkezdtem nézegetni a képzéseket, de elég drága, ami önmagában még nem baj. De sok helyen olvasom, hogy képzés nélkül, betanítva is vesznek fel asszisztenseket, akkor pedig felesleges elvégezni. (A tudás miatt nem, de amúgy igen).


Szóval a főbb kérdésem, azokhoz szól, akik most állatorvos mellett dolgoznak.

Milyen képzettséggel, illetve gyakorlattal vettek fel?

Kérdezhetném úgy is, hogy feltétel volt az iskola és a gyakorlat?


Már végeztem el más típusú képzést, de így utólag úgy érzem, hogy felesleges volt, mert nem kapok a szakmában munkát, így új lehetőségek után nézek, szóval alaposan átgondolom, hogy mibe kezdjek.


Köszi!


2011. aug. 2. 12:08
 1/2 Catz ***** válasza:

Off: Hol talaltatl kepzest? Engem is erdekelne :)

En a Szamalk-nal talaltam, de ott föleg a nagyhaziallatokra mennek ra. Annak meg sajnos nem veszem hasznat.

2011. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Google-ba beírtam és kidobott párat, de leginkább csak budapestit, az meg nekem nem a legjobb. Próbálj meg rákeresni, nem mentettem el őket, de már az első oldalon is dobott ki. :)
2011. aug. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!