Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állataid vannak (kutya/...

Milyen állataid vannak (kutya/macska fajtát is írhatsz) és mik a neveik, s mióta vannak nálatok? Illetve hogy került hozzád/hozzátok? Linkelhetsz képet is.

Figyelt kérdés

Csak érdekel milyen sok állatkedvelő ember van. Nekünk egy pincsink van, nem egy minőségi törzskönyves, csak egy rossz helyről örökbefogadott kis kutyus, de nagyon hálás, okos kis állat és rendkívül bújós. Ő 1 év körüli és Lizi névre hallgat.

[link]

[link]


2011. aug. 2. 16:52
1 2
 1/12 anonim válasza:

Két tündéri fekete kisfiúcicám van :) Kiscica korukban találtam rájuk a gátoldalban egy szétszakadt zacskóban, valami féreg kidobta őket. Nagyon úgy nézett ki, hogy az egyikük nem marad meg,de végül összeszedte magát :)


A nevük Luna és Kormi :)

2011. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

3 mudi: Bogár (10), Démon (5), Lidérc (3), vettem őket.

1 macska: Kira (2), egy osztálytársamtól kértem

Nyulak, csirkék, galambok, pulykák, libák, kacsák - nekik nincs nevük.

2011. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Luna... tetszik.

Vicces hogy a 3 kutyusból egyik Lidérc, másik Démon. Harmadik vmi szellem lehetne. :)

Amúgy a "gazdasági állatoknak" elhiszem hogy nincs nevük, poénos lenne mondjuk 30 tyúkot, 10 disznót és 25 kacsát mind elnevezni hogy aztán 1 év múlva az asztalon gőzölögjenek krumplival az oldalukon. :D

2011. aug. 2. 17:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, amikor az első kutyám megkaptam akkor még nem volt kialakult ízlésem. A másik kettőnél már igen: csak semmi aranyos vagy kedves név. A macskát is Death Note után neveztem el. Vicces, nem vicces, ez van. :) A Lidérc nevet meg akkor döntöttem el, amikor Wilbur Smith egyik könyvét, amiben egy hajót hívtak így ha jól emlékszem.
2011. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4 macska:

Kormi(?) utcáról fogadtuk be

[link]


Folti(9) ajándékba kaptuk

[link]


Lujzi(8) Folti lánya

[link]


Zénó(2) raktárban találtuk

[link]


1 hörcsög: Chili(2)

2 degu

2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17:15 vagyok hörimről 1 kép:


[link]

2011. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Otthon: két magyar vizsla szuka : Dorka és Szmötyi

egy kandúr macska: Marci


Nagyszülőknél, egy utcával arréb:

egy pumi-mudi keverék kutyus: Picur

két nőstény macska: Killer és Myrtill ( mamám nem tudja kimondani, így ő Mártának hívja) :)

2011. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Két cicám van, egy fekete-fehér, és egy fekete. Mindkettő fiú, a nagyobbik Godot, a kisebbik Piton-Szarumán.

Godot-ot az utcán találtuk novemberben megfagyott volna így bevittül éjszakára, aztán megmaradt :) Szarumánt egy hete fogadtuk örökbe, godot-val mentünk az orvoshoz, és ott volt kitéve a tesójával, valaki kidobta őket az állatorvosnál, mert ott ezzel akarta enyhíteni a felelősségét...szánalom. Mindegy, már jó helyen van nálam :)

2011. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TppPoni válasza:

Őőő állatbolond vagyok.:D

Lilly: liba, 3hónapos, nyaraláson szedtem össze egy árustól.:D

Báxy: nyuszi, 1éves, barátnőimtől kaptam.

Maxi: Mopsz ,2éves, én vettem.

Frigó: Mamámtól kaptam Mikúlásra.

2011. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!