Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha bejön a szobámba egy...

Ha bejön a szobámba egy méhecske, hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés
Mivel nyár van, nyitva van nappal az ablak. Néha előfordul, hogy berepül egy-egy méhecske, olyankor azt lecsapom, mert a narancssárga reluxám mögé bújik be. Olyannyira sajnálom ilyenkor a méhecskéket leütni, de félek ha elkezdem kihessegetni egy füzettel vagy újságpapírral, akkor védekezőmechanizmusa támad és Nekem jön.
2011. aug. 4. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
fujd le...méh ölövel vagy mi az
2011. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Méhecske, vagy darázs?

Mert ha darázs, akkor üsd le nyugodtan.

2011. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mindig kihajtom vhogy az ablakon.nem bántom őket.lefújni csak a legyeket szoktam.
2011. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
fogsz egy füzetet vagy egy újságot, ne hajtsd ketté, és a méhet az ajtó felé tereled vele, lassan, és ne hadonássz mert akkor támad, de ha lassan mész mögötte az újsággal akkor nem fog bántani! Nekünk van méh, és csak akkor támad ha megszorul! Ok nélkül nem bánt! Ha rád repül sem fog megcsípni ha nem hadonászol! :) Pihenni szokott leszállni! :)
2011. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az első válaszolónak: miért kéne lefújni méh ölővel? attól hogy betéved a lakásba még ki lehet hajtani! Egyébként meg a méhölő az emberre is veszélyes!
2011. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom nem mindenki fogta fel a kérdés lényegét, miszerint nem akarod megölni. Na sebaj. A szövegétés ez nagyon nehéz tantárgy az középiskolában.

Nagyon könnyendén ki tudod tenni: várd meg amíg leszáll valahova pihenni. Fogj egy poharat, meg egy papírlapot. A poharat tedd rá, és lassan kezd el becsúsztatni a papírlapot a fal és a pohár szája közé. Ennyi. Máris lezártad a pohát száját. Kiviszed a lakásból és elengeded. Nem kell hadonászni, nem kell lefújni vagy lecsapni. Pár perc türelem kell hozzá, de mindketten megúsztátok élve.

Nekem mindig beválik.

2011. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez nagyon hasznos tipp, köszönöm.
2011. aug. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!