Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi tennél, ha elütnék az...

Mi tennél, ha elütnék az állatodat (kutya, macska elsősorban) vagy te ütnél el egy állatot?

Figyelt kérdés

Csak úgy érdeklődésből kérdezem.Csak azért,mert elég gyakori eset,hogy elütik a szabadon kóboroló állatokat.Olyat is hallottam,aki utána megállt és állatorvoshoz vitte a megsérült kutyát,de az ellenkezőjét is:egy kutya elkezdte ugatni az autót (szabadon volt) és az autós szándékosan áthajtott a nyakán :S

Te mit tennél ilyen esetben? És ha a te háziállatodat ütnék el?

Elsősorba vélemények ill. történetek érdekelnek!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. aug. 11. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha elütnéd az autóval,megállnál vagy elhúznál?
2011. aug. 11. 13:59
 2/5 Szeretemacsokit ***** válasza:
69%

Én ha elütnék egy állatot(ez csakis véletlen fordulhat elő)akkor megállnék és elvinném állatorvos és megpróbálnám előkeríteni a gazdáját.


Volt velem olyan,hogy elütötték a kedvenc macskámat aki nagyon szeretett engem.Apa este jött haza a munkából.Itthon letette a kocsit majd visszament egy 200 métert és felvakarta a macskát az úrtól,de már sajnos halott volt.

2011. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom a macskádat :(

Amúgy akiről írtam,hogy átment a nyakán,meg volt győződve arról,hogy elég 'mání' lesz megjavítattni a kocsiját,nem hogy még a kutyával foglalkozzon...

2011. aug. 11. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nagyon bepánikolnák ha elém ugrana egy kutya és nem lenne időm lefékezni... rögtön kocsiba vele, vinném az állatorvoshoz bárkié is. Aztán kérdezősködnék kié, valószinű bocsánatot kérnék, de nagyon le is szidnám azt aki kiengedte a kutyáját hogy az utcákon szabadon szaladgáljon. Ha az én állatomat ütné el valaki akkor magamat hibáztatnám szerintem, mert én vagyok aki nyitva hagyta a kaput... nem a kutya a hibás ha elütik, hanem a gazdája, vagy pedig az idióta aki direkt ütötte el , ha szándékosan ütötte el. De azt nehéz bárkire is rábizonyítani..max ha előttem csinálná, na de akkor megkapná a magáét.
2011. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 2 kutyámat is elütötték. Az első nagyon jó kutya volt öt éve a miénk, műteni kellett volna de reggelre elpusztult. A másik kutyám kiugrott a traktor elé, de csak a hátsó lábán ment át és túlélte de simán tovább ment a fickó. Ha én ütnék el állatot mindenképp orvoshoz vinném mert ő is érzi a fájdalmat még ha csak egy kutya/macska/stb. is. És különben ha elpusztulna senkinek sem szívmelengető látvány egy állatka teteme az út közepén...
2011. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!