Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állat...

Szerintetek milyen állat lenne az ideális?

Figyelt kérdés

van egy kertes házunk 1 kutyánk és ennyi és már unom a kutyát meg hát nem is az enyém hanem a család tagja :) ezért valami olcsó aranyos esetleg tanítható szeretgethető

kis jószágot szeretnék csak nem tudom hogy mit ötlet? eddig vadászgörényben gondolkodtam de az túl drága mint kiderült előre is köszönöm a választ!


2011. aug. 11. 18:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

úr isten köszönöm! ennél kedvesebbet még nem mondott senki ebben a kérdésben ez igazán hasznos válasz volt! köszi :)

hát nem is tudom sok olyan ember van aki elítéli a másikat

és kevés az ilyen nagyszerű meglátású ember ! egyébként már volt teknőcöm de meghalt 8 év után mindig is szeretni foglak albert! ( így hívták) és az a komoly hogy ha elordítottam magam hogy albert! akkor oda jött ahogy tőle telt :')

2011. aug. 11. 18:47
 13/23 A kérdező kommentje:
ja ez 18:41 nek ment!
2011. aug. 11. 18:48
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
PLÜSÁLLAT! Az kell neked. Az nem pusztul éhen, ha arra is ráunnál.
2011. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem azért, de egy vadászgörit már lehet 8 ezer forintért is kapni. Bármilyen állatot választasz a felszerelése is kb ennyi lesz,ha nem több.
2011. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

de mi ez a válasz plüssállat eddig egy állatom sem halt éhen

komolyan soha többet nem írok ki kérdést erre az oldalra ilyen bunkó embereket még nem hordott a hátán a föld!

komolyan kiknek képzelitek magatokat *tisztelet a kivételnek akik elég kevesen vagytok sajnos... ez eléggé elszomorító hogy egy gyakori kérések nevű oldalon nem válaszolnak a kérdésre hanem sértő megjegyzéseket írogatnak és azt hiszik magukról hogy olyan okosak és ügyesek erről ennyit ti tudálékoskodó majmok!

2011. aug. 11. 19:05
 17/23 anonim ***** válasza:
De azért én elgondolkodnék ezen, hogy ennyien nem helyeslik amit csinálsz...
2011. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

"komolyan soha többet nem írok ki kérdést erre az oldalra ilyen bunkó embereket még nem hordott a hátán a föld! "


Nana! Lejjebb az agarakkal. Tessék gondolkodni!

Amúgy ha ilyen indulatos vagy, mert nem azt írtam, amit olvasni akartál, lehet, hogy nem is baj, ha nem írsz ki több kérdést.

2011. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nagyszerű
2011. aug. 11. 20:00
 20/23 anonim ***** válasza:

Vadászgörényt ne vegyél.Több mint napi 5órát kell vele foglalkozni,ja és csak a ketrec ami kell neki(nagy ketrec kell) az kb 25-55ezerig van.szóval ez drága mulatság.

Nekem törpenyulaim vannak meg tengerimalacom(ezeken kívül van még más is)

a nyuszikkal ésa tengerimalaccal is sokat kell foglalkozni,de sokkal olcsóbb mint egy vadászgörény:)


Én a japán táncolóegereket javaslom!Nekem volt kb 6táncolóegerem,iszonyat aranyosak voltak:')

H odamentem hozzájuk,egyből elkezdtek libikókázni(volt nekik),meg mókuskerekezni,meg szószerint 2lábon táncoltak:D

Szóval szerintem a táncolóegér a nyerő:))


Meg még azt hallottam h a patkány nagyon okos:)

Bár sok ember irtózik tőlük,mert: "Pfúúj,ronda dög!"

Pedig nagyon okosak:)

Szval japán táncolóegér, vagy patkány:)

Olvass utánuk,és dönts!:))

Üdv.

2011. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!