Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állat...

Szerintetek milyen állat lenne az ideális?

Figyelt kérdés

van egy kertes házunk 1 kutyánk és ennyi és már unom a kutyát meg hát nem is az enyém hanem a család tagja :) ezért valami olcsó aranyos esetleg tanítható szeretgethető

kis jószágot szeretnék csak nem tudom hogy mit ötlet? eddig vadászgörényben gondolkodtam de az túl drága mint kiderült előre is köszönöm a választ!


2011. aug. 11. 18:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de nem értem a kérdést. Mármint, hogy pontosítsak, nem a kérdést nem értem, hanem az indokot, amiért kiírtad.

Ugyanis nem tudom, hogyan gondoltad, hogy miután itt bevallod nekünk, hogy MEGUNTÁL egy kutyát, mert már nem foglalkozik veled, elvárod, hogy ajánljunk neked más állatot, amit biztosan nem unnál meg, és tanítható, meg szeretgethető.

Felvilágosítalak, minden állat szeretgethető, és akár tanítható is vmilyen szinten, csak hozzáállás kérdése. A baj az, hogy ilyen hozzáállással a legkiválóbb teszem azt Border Collie sem fog neked még csak engedelmeskedni sem. Igen, tudom, hogy szőrszálhasogató és szkeptikus vagyok, de a te stílusod sem túl megnyerő, pláne, hogy mindenkit elküldtél itt a francba, csak mert el merte mondani a véleményét.

2011. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Valami ajándékba ingyen elvihetőt vegyél, az elég olcsó!
2011. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!