Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire kétszínűek az...

Miért ennyire kétszínűek az emberek az állatokkal?

Figyelt kérdés

Már ezerszer észre vettem.

Amikor van valami kölyök kutya/macska, kis csibe, kis kacsa, kis malac... Ahhoz rohannak oda, mind a felnőttek, mind a gyerekek, hogy "jajj, de aranyos, de cuki, olyan szépek, milyen aranyosak..."

De amikor ott a felnőtt kutya/macska azt lese****ják, tudomást se vesznek róluk, rá mondják, hogy büdö9s, gusztustalan, undorító, de a kis malac az aranyos, meg szép, és cuki...


Miért ilyen kétszínűek az emberek?


2011. aug. 13. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ÁCSI! nem mindenki van ezzel így. Pl én ha az utcán meglátok egy kiskutyát, megsimogatom, ez igaz. DE! ha meglátok egy nagykutyát,ugyan ugy megsimogatom:))

most van egy kölyökkutyánk(4-5honapos)és tudom h nagykorában is imádni fogom..:))) ne általánosits! de egyébként értem hogy mire gondolsz.. sok ilyen ember van.:S

17L

2011. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
engem pedig a kisállatok is hidegen hagynak...
2011. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem kétszínűség kérdése :D

Egyszerűen a legtöbb ember nem nőtt ki a "tünci" korszakból.

Anyósom is elhozott egy shi-tzu keverék kiskutyát a barátnőjétől, mert jajj de édes, jajj de szép.

1 éves korára, mire a kutya kinőtt a "kis tappancsos" korszakból, nem volt már olyan kis cuncimunci, már jött a sírás hogy minek kellett neki, csak a gond van vele.

Én őszintén jobban szeretem a nagyobb kutyákat, lehet vadulni, játszani velük, egy kölyöknél meg mindig félek hogy valami kárt teszek benne :)

Meg persze jó látni azt is, ahogy egyre okosabb a kutya :P

2011. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bár ez szerintem is igazságtalan,ez azért van mert bármilyen kölyök/bébi láttán az az ösztön hatalmasodiik el az embereken,hogy meg kell védeni,gondoskodni kell róluk és szeretni kell őket,tehát az "anyaösztön"

én egy felnőtt cucust vagy kutyust épp annyira édesnek és szépnek tartok,mint egy kölyök állatot....sőt,van hogy a "csúnyácska" egyedeket még jobban tartom cukinak..nemtudom miért,talán féltem,hogy senkinek se tetszik,és nekem igen!:)

2011. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezt csinálják az emberek a kisgyerekekkel is. Amíg kicsi, addig cuki, utána már szemét/hazug/hülye.
2011. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja. A beteg gyereken segíteni, meg gyűjteni neki, de ha az úton meglátnak egy embert aki rosszul lesz akkor inkább átlépik, mint, hogy segítsenek, (már halottam hasonlóról).De szerencsére mindig vannak kivételek.
2011. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!