Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Föld alatti darazsak kiirtása?

Föld alatti darazsak kiirtása?

Figyelt kérdés
a kertünkben a föld alatt van egy valószínűleg nagy darázsfészek... próbáltam letemetni de nem megy... van egy kb 5 cm átmérőjű lyuk ott mennek le a földbe... előre is köszönet
2011. aug. 14. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem is hallottam még ilyet.ez durva!
2011. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
betonozd le vagy öntsél bele egy csomó vizet vagy eresz be lángot de szerintem a beton lesz a legmegfelelőbb :D:D:D:D:D:D::D:D:
2011. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De ha betemeted, mi történik?
2011. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ezt találtam:


[link]

2011. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

nálunk is volt ilyen. ha betemettem, újra kiássák. azt csináltam, hogy 2dl benzint bele a lyukba és meggyújtani. szépen kifüstölte őket. azóta színüket sem láttam.

!!!CSAK ÓVATOSAN!!!

ÚGY GYÚJTSD MEG, HOGY EGY MIN.2 M-ES BOTRA RÁRAKSZ EGY BENZINBE VAGY HÍGÍTÓBA ÁZTATOTT RONGYOT, AZT MEGGYÚJTOD ÉS EZZEL LOBBANTSD BE A FÉSZKET!

2011. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen kiássák.. énis valami kifüstölös dologra gondoltam... vagy begyujtom... erre gondoltam én is.. majd este ha lemennek a lyukba kirobbantom őket :D kösz a válaszokat..
2011. aug. 14. 11:53
 7/13 Török Máté válasza:

önt bele benzint és piríts nekik oda.

Ismerősöm 5dl benzint beleöntött és felgyújtotta és a darazsak eltüntek :)

remélem segitettem

2011. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Most minket is betámadtak...

Alma fa alatt, egy nagy lyukba vannak.

Először temetés, nem ment, jött a forró víz, most egy flakon kimondottan darázs irtó szer, aztán ne kifele szellőzzön, be is temettem.

Ha az se segít, 5l benzin van kéznél, de sajnálnám a fát.

2015. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ja'h a hatalmas gyilkolás vágyhoz hozzá tesz, hogy mikor még nem tudtam és véletlen ráléptem a nyílásra egyikük tarkón csípet.
2015. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
úgy néz ki, hogy 5m -el arrébb van egy másik járatuk is, mikor a betemetetten nem jutnak be, elmennek ahhoz...
2015. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!