Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék (állatkeres...

Hogyan segíthetnék (állatkereskedés)?

Figyelt kérdés

Miskolcon van egy állatkereskedés,ahol szörnyűek a körülmények.

Ha belép az ember,tömény ammónia szag fogadja(mivel nem takarítja az állatokat),de valami elviselhetetlen.

A fűegerek sebesek,látszik a húsuk,ebbe a melegbe legyek járnak rájuk.Mikor megkérdeztem miért ilyenek azt válaszolta van egy domináns aki üti a többbit.De más állatkereskedésbe érdekes nem.Ha meg mégis így van akkor külön kellene tenni őket.Mellesleg együtt vannak a hörcsögökkel.

Van egy teknős,elég nagy és olyan kicsi akváriumba van,hogy szó szerint megfordulni sem tud.A vize poshadt,tele ürülékkel,alig látni benne a teknőst.Szárazföldre ki sem tud menni szegény.Majd' elsírtam magam mikor megláttam.

Halakból csak párat láttam,amin nem csodálkozok,mert világítás nincs,de ha jól emlékszem még levegőztető sem(ebben nem vagyok biztos.Büdös a vizük.Csak néhány lézengett itt-ott,gondolom a túlélők.

Iszonyat öntelt,nagyképű a tulajdonos.Gondolom övé a bolt,mert mást nem láttam még ott.

Feljelenthetném alahol?Mit tegyek?Segítsetek!

Egyébként az üzlet a Király utcán van.Komodó a neve ha jól tudom.(volt egy másik üzlet is ott,annak Dingó volt a neve,mindíg keverem a kettőt)


2011. aug. 18. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

szegény állatok egy marha nagy állat aki ilyet tesz szegényekkel...

amugy hát szerintem fel kéne őket jelenteni mindenképp...

állatkínzók!!!

legalább annyit megtethetnének az ott lévő emberek akik ott dolgoznak hogy kitakarítsák.minimum.

szörnyű!!!

2011. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!