Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Állathiány?

Mi bajom lehet? Állathiány?

Figyelt kérdés
10 évig tartottam papagájokat, többfélét, több kalitkában. Aztán amikor gyermekünk lett, elajándékoztam őket, mert elköltöztünk, kisebb hely, kevés idő, stb... Most, hogy a gyerekek már kicsit nagyobbak, 2-4 évesek, nagyobb lakás, megint elfogott a vágy, hogy legyen valami állat. Vettünk 2 tengeri malacot, de nem igazán jött be a rágcsálótartás:( Megint el kezdtem "álmodozni" a papagájokról. Nem tudom mi van velem, egyszerűen hiányzik valami kis állatka, hogy valami plusz legyen még az életben, valami ami kizökkent a mókuskerékből. A malackák gondozása, takarítása is jó volt, hogy feltöltődjek, kizökkenjek picit, viszont ők nem jöttek be, hiába aranyosak.
2011. aug. 20. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés... Gyerekkoromban kaptam egy kutyát, 12 évig volt velem, aztán elpusztult. Nem akartam megint egy kuvaszt, tudtam az nem lesz ugyanaz. Vettem egy akváriumot, meg egy hörcsögöt. 2 évig élt a hörim de a kutyák egyre jobban hiányoztak. Elhatároztam, hogy újra beszerzek egy kuvaszt, így is lett... azóta már 3 is van meg egy menhelyes kutyusom is..:) Szerintem szerezz be egy papagájt, mert addig úgy is hiányozni fog, mindig. Aki igazán elkötelezettje egy állatnak, mindig is vágyni fog rá. Üdv.
2011. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem szerzel be magadnak papagájt?

Én állatmániás vagyok. Van kutyám és nimfapapagájom is. És ha a kutyám nem utálná a macskákat azt is tartanék. A rágcsálók nekem se jönnek be. A fiamnak van két deguja. Jópofák, de nekem nem kéne.

2011. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!