Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS. Bolhák vannak a fűben és...

SOS. Bolhák vannak a fűben és a betonon. Hogy tudnánk kiirtani őket? Permetezőszerrel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni állatorvosnál, kereskedésekben és kisállatboltokban (pl. Alpha zoo) bolhaporokat az állatok helyének fertőtlenítésére. Szerintem más szer használata nem feltétlenül egészséges.
2011. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nálunk is 3 napja vettük észre, hogy tele van a hátsó udvar a fűben és a betonon is. Nálunk eddig soha nem volt ilyen és nem is hallottunk róla. Mi először is jó kicsire levágtuk a fűvet, és 2 nap végig permeteztük az egész udvart. AKTARA nevű szerrel, ami krumpli bogarakra van, de földi bolhára is írják. Azt nem tudom, hogy ezek milyen bolha fajták, mert neten olvastam több mint 50 féle faj van. De tegnapra szinte eltűntek, de mi még ma este is megismételjük a permetezést.
2011. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gaxal ***** válasza:
75%
ez egy egyszerü házi irtó modszer: sózd le az egész udvart és holnapra eltünik vagy szódabikarbóna nekeem mind a 2 bejött
2011. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Petroleon régi bevált modszer,kitűnő irtószer.Hát a füre milyen hátasa van nem tudom.
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 frequency válasza:
100%

"gaxal válasza:


ez egy egyszerü házi irtó modszer: sózd le az egész udvart és holnapra eltünik vagy szódabikarbóna nekeem mind a 2 bejött

"


Ezaz!És utána megnézzük kinől-e a fű újra. :))

2011. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 frequency válasza:

"Petroleon régi bevált modszer,kitűnő irtószer.Hát a füre milyen hátasa van nem tudom."


Én nem vagyok zseni de a legjobb tudomásom szerint a petróleum kőolajszármazék.Ennyi erőből motorolajjal is végiglocsolhatod a környéket és utána majd fizeted a semlegesítést díját plusz a bírságot is mivel súlyos környezetkárosításról beszélünk.

2011. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Mi a NEOCIDOL 600 EC nevű készítményt használjuk.Hatásos bolhairtó szer.
2011. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
30%
Fürödj meg.
2011. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neostomosan!!!!!!
2018. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!