Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki fél a póktól, hogy tudta...

Aki fél a póktól, hogy tudta megszokni, hogy sok pók él körülötte?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezt szokni egyáltalán? Vagy az ember egész életében félve megy a padlásra vagy a garázsba?
2011. aug. 21. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
én az utóbbiba tartozok
2011. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megszoktam,egyfolytában azt mondogattam,hogy nincs mitől félni..... Amúgy az is segítetett,hogy amint megláttam,bátran lecsaptam...(Sokáig lecsapni is alig mertem.)
2011. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 14éves vagyok, és rohadtul félek tőlük. már kiskoromtól fogva. sztem így is marad:S
2011. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet szokni vagy meny mindig mindenhova egy újság papíral és üsd le
2011. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Mé mit csinál veled? Megesz? Jézusom. Álmodba is lenyelsz 1-et kettőt..
2011. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálok tenni az ellen, hogy legyen körülöttem.
2011. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam az a baj, hogy undor van, de az iszonyatos. Ahhoz képest fura, mert minden mást megfogok. A rovarokat, bogarakat én szoktam kivinni munkahelyen. Nem fogom megszokni sohasem, az undorom nagyobb.
2011. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Az értetlennek: az emberek általában nem FÉLnek a póktól, csak úgy mondjuk. Ez inkább IRTÓZAT.

Eddig háztömbben laktunk a harmadikon, sehol egy pók. 2 hónapja Hollandiába költöztünk, kertes házba. Itt van pók, de végülis bírható, mindig kéznél van a Mortein. Na de tegnap láttam egy akkora darabot, amekkorát még soha! Mint a kezem! Kívül, a ház falán. Lefújtam, megdöglött és a férjem kidobta, de most úgy érzem, hogy teljesen megmérgezte az életemet. Nem merem kitenni a lábam a hátsó udvarra, de még elől is félek kimenni. Van két kicsi gyerekem, hogy megyek így ki velük az udvarra játszani??? Mit lehet tenni ez ellen?

2011. aug. 21. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerek mellett erőt kéne magadon venni. Így könnyen átviheted rájuk is az undort.


Édesanyám sem kedvelte őket, de egyszer osztálykiránduláson le kellett póktalanítani a lakásokat, azóta felül tud kerekedni rajta(legalább van kinek kiabálnom:D).


A gyerekek hatalmas erőt tudnak adni, legyél anyatigris;)!

2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
@kérdező Permetezzetek odakint.
2011. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!