Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csótány probléma! Mit tegyek?

Csótány probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A házunk rovarirtója, akit a gondnok rendelne ki, vidéken van, hozzánk viszont betelepedtek a csótányok (valószínűleg a fölöttünk lakóktól), vasárnap óta kb. 10- et ütöttem le, ha nem többet, és egyet találtam halottan az ablaknál. Mitől halhatott meg, ha azt nem ütöttem le? Milyen házi praktikákat ajánlotok, vagy vegyszereket, amivel kiírhatnám a csótányokat, akár a petéket is, amíg a rovarirtók nem jönnek? Az irtók a petéket is kiirtják a lakásból? (Panelban lakunk)
2011. aug. 23. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amig az összes lakásban ki nem irtják, addig sajnos csak részlegesen tudod nálad kiirtani őket. Vegyél csótányirtó sprayt és fújd be vele az ajtóknál a küszöböket, és a szellőzőket is. Ezeknek a dögöknek a kiirtása csak akkor lehetséges, ha a házban minden helyiségben van rovarirtás, különben behúzódnak oda, ahol nem volt. És utána kezdődik minden előről.
2011. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen reklámot?
2011. aug. 23. 20:40
 3/15 anonim ***** válasza:

ott egy banner az első hsznél


forex trade

2011. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem... És ha nem kérik mások a házból az irtást? Akkor kiirtják azoknál, akiknél volt/van, meg akik még kérik, és ismét elszaporodnak, mert néhányan nem engedték be a rovarirtót? A spray- vel kapcsolatban még annyit, hogy a lakásban van a kiskutyám, ha esetleg felnyalná, akkor baja lenne nem? :S
2011. aug. 23. 20:41
 5/15 anonim ***** válasza:
én a morteint ajánlom nagyon jó. csak rovarítószereket tudok javasolni és tömjétek be a lyukakat, amiket lehet. :S
2011. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nekem nem jelenítette meg!
2011. aug. 23. 20:41
 7/15 anonim válasza:
ez hülyeség ... nekünk is volt régen sok ... (szinte mozgott a konyha) és hívtunk olyan csótányirtókat akik gélezéssel dolgoznak és néhány pici pöttyel a falon meg az ajtórésekben és 2 hét alatt teljesen eltűntek ... potom 1000 Ft-ért és csak 2 havonta kell csinálni ... nevetséges hogy évi 6000 Ft ért teljesen csótány mentesek lettünk ...
2011. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak! 1000 Ft-ért ma már ki sem megy egy irtó. Viszont a géles megoldás tényleg jó, de mint te is irtad 2 havonta ismételni kellett.
2011. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még váruk, mert a ház rovarirtója hamarosan vissza fog jönni, addig is telefonkönyvvel és papuccsal csapkodom őket, meg Chemotox- xal fújkálom a kis dögöket, bár szerintem ezzel nem megyek sokra. :(
2011. aug. 23. 21:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Viszont a géles megoldást mindenképpen alkalmazni fogom, köszönöm!
2011. aug. 23. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!