Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mások is tapasztalták, hogy...

Mások is tapasztalták, hogy idén jóval több darázs van a szokottnál? Miért? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nemcsak a mi házunk környékén, mert mások is panaszkodnak, tőlünk távolabbra is (kilométerekkel odébb...)
2011. aug. 25. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jó kérdés, nálunk, az a furcsa, hogy egyáltalán nincs. komolyan, még egyet sem láttam idén nyáron! pedig régebben viszonylag sok volt....
2011. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tudom miért vannak többen, de tapasztaltam én is. Pest megyében lakunk, és durva, mert be akarnak jönni állandóan fészket építeni, minden rést be kell tömni, mert megtalálják.
2011. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Basszus, ez hihetetlen! Tegnap arra gondoltam, hogy ugyanezt a kérdést felteszem itt! Döbbenet!

(És ezzel egyben válaszoltam is az első kérdésedre. A másodikra sajnos nem tudok.)

2011. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteg van. Ráadásul szállnak be a lakásba -.- Félek egyszer megcsíp egy!
2011. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ja ja nálunk is így van.Nagyon sok van...

Miskolcon.

2011. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok van. Tavaly szúnyog volt egy rahedli (most az itt szinte nincs is) de darázs van dögivel basszus. :O
2011. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Elméletileg azért mert nagyon elszaporodtak, és nem kezdék el időben írtani őket..És olyan rossz, amúgy tényleg mert ha a kertben ebédelünk akkor elkezdenek körülüttönk hemzsegni...:/
2011. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A darázsszülök kapnak a darázsállamtól darázsnevelési támogatást.
2011. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy még él a természet.

Vagy azt, hogy a természetes ellenségeiből viszont most nincs annyi.

Elég baj lesz majd az, ha nem lesznek már darazsak.

2011. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is nagyon sok a darázs, nem tudom miért, de eddig még sosem volt ilyen sok.
2011. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!