Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vs. Macska? Hozzátok...

Kutya vs. Macska? Hozzátok melyik faj áll közelebb és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Macska. A kutyákat is imádom, de nem vagyok olyan aktív típus, akinek kedve lenne napi 3-szor levinni sétálni.

A macskák jól elvannak magukban is. Csak akkor foglalkozom velük, ha nekem is kedvem van.:D

2011. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kutya. Mert szót fogad. Odajön ha hívom, örül nekem. A macska önzőbb. De van macskám is és imádom :D
2011. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő van és mindkettőt imádom.:)

De a macska mindig is közelebb állt a szívemhez. Fogalmam sincs miért.:)

2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
macska, mert önálló, bírom az egyéniségüket, nincs velük annyi gond.
2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Kutya. Nem tudom miért, így születtem. Mióta az eszemet tudom imádom a kutyákat, pedig nem születtem kutyás családba.

De a macskákat is szeretem azért. Meg minden állatot.

2011. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettőt nagyon szeretem.

Most talán jobban cicás vagyok, mert nemrég halt meg a cicám... :( Párommal már külön élünk, a cica anyuéknál volt, de most ahová csak megyünk, és van macsek, veszem az ölembe.

A kutyus még megvan, noha már eléggé öreg, 16 éves. Süket szegény, de azt, ha jövök anyuékhoz egyből "meghallja"

2011. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Hozzám egyértelműen a kutyák, bár van macskám is és őt is imádom a kutya közelebb áll hozzám.Bár minden állatfajt szeretek.
2011. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
A macska, mert önálló, nem túl aktív és még egeret is fog, ami egy városszéli környéken előny. Na meg, kevésbé veszélyesek. A kutyáktól félek, egyszerűen kiborít, hogy folyton ugrálnak rám és nyaldosnak. Hogy miért azt nem tudom. :S
2011. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a lányokhoz illik inkább a cica...
2011. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Kutya.Hozzám mindig is ők álltak közelebb,cicánk 1-szer volt,de ő jött,ment,aztán egyszer csak nem jött haza.Kutyák:okosak,értelmesek imádom őket.Volt már sokfajta kutyám rottweiler,tacskó,komondor,német juhász,keverék kutyusok,mindegyiket nagyon szeret(t)em.
2011. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!