Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért olyan beképzeltek az...

Kriszti78dk kérdése:

Miért olyan beképzeltek az ölebek gazdái?

Figyelt kérdés
többször tapasztaltam ha meg akarnék simogatni mondjuk ehy csivavát,a gazdája csak fintorog...
2011. aug. 27. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ne általánosíts.biztos van olyan is aki nem fintorog
2011. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Bichon Havanesem(azért nem kifejezetten öleb) van és soha nem fintorgok ha megakarják simogatni.

De szerintem nem mindenki ilyen lehet te csak rossz emberrel találkoztál. :)

2011. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell általánosítani, én ismerek normális csivava gazdit is. De sokan csak divatból tartanak csivavát, na ők lehet hogy beképzeltek. Nekem egy westiem van, nem vettem magamra a kérdést mert a westie nem öleb hanem ízi-vérig terrier, de esetleg arra tudok még gondolni, hogy az ilyen kistestű aranyos kutyákat minden második ember meg akarja simogatni aki szembejön, aztán aki kevésbé türelmes annak lehet egy idő után már sok lesz.
2011. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mind beképzelt, csak nem szeretik ha mindenki a kutyájukhoz nyúlkál.
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!