Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket érdemes megvenni?

Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni kisebb háziállatot, de nem tudom melyiket vegyem meg, papagájt,aranyhalat,hörcsögöt vagy lemminget. nem lehet mindet megvenni :(

Szerintetek melyik legyen?


2011. aug. 27. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a papagájt, mert ezek közül az a legokosabb. Vagy a lemminget/hörcsögöt, mert azok meg a "legsimogathatóbbak". Az aranyhalat csak akkor ajánlom, ha elég nagy aksit tudsz szerezni, bele egy jobb szűrővel.
2011. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem vennék madarat.megszakad a szívem akikor látom h ezek a repülésre született állatok egész életükben egy ketrec rúdján üldögélnek:( milyen életük lehet:(
2011. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a papagájt vagy a hörcsögöt. A papagájhoz csak annyit,hogy ha kettőt szeretnél vásárolni,azt jobb ha egyszerre veszed meg. Én is így vagyok vele. A fiú papagájunk késöbb lett a kalitka "bérlője" mint a kislány.

1 hete annyira elfajultak bent a dolgok,hogy a leányzónak a szárnya alatt levő pihe tollat kitépte. vérzett is neki rendesen:( Én ezt leirtam:) Gondolkodj rajta.:)

Üdv.

2011. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyszerű nem kell venni sem: fogsz a pincédben egy egeret és berakot egy ketrecbe!!legjobb megoldás :)
2011. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!