Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a hangyákkal?...

Mit kezdjek a hangyákkal? Mindig itt mászkálnak a szobámban.

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már, régóta ez megy, kitakarítottam tegnap is és ma már itt sétálgatnak a szőnyegen megint. Nem szoktam idemorzsálni meg semmi. Nem értem mire jönnek. Most láttam egyik cipelt egy ruhámról lepottyant kis fényes gyöngyöt. Komolyan ezeknek minden kell amit elbírnak? Hogy szabaduljak meg tőlük? Van ilyen por, beszórtam sok helyen, meg befújom néha a szőnyeget Raid-el, attól megdöglenek azok akik rajta tartózkodnak épp, de ennyi. Holnapra megint jönnek majd újabbak. Mit tegyek? Tuti szer kell. Hangyacsapda vagy valami ami beválik.
2011. aug. 28. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangyacsapda beválik,mért nem veszel,ha tudod??
2011. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de milyen hangyacsapda? van többféle, egyet már próbáltam régebben de semmire nem volt jó.
2011. aug. 28. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, és bevált:

Ha van lehetőséged, minden bútorodat vigyél ki a szobából. Az összes hangyát, amit látsz, öld meg. Aztán mosd fel a padlót erős illóolajos vízzel min. 3-szor, és rovarirtóval fújd be körbe a szobát. Ezt csináld 2 napig mindenképpen. Hidd el, beválik:) Fél évig próbáltam irtogatni a hangyákat, de semmi sem segített, majd kipróbáltam ezt a módszert. Már 2 éve, hogy 1 hangyát sem láttam a szobában:)

2011. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy próbáld ki ezt:

Egy papírlap közepére teszel egy kiskanál cukrot és tőle kb 2 cm-es sugárban körbeöntöd hiánymentesen sütőporral,és oda rakod,ahol a legtöbb hangy van.

2011. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!