Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi védtelen kisállatot...

Mennyi védtelen kisállatot tesznek utcára naponta?

Figyelt kérdés
Van valami adat erre, hogy mennyi kisállat kerül utcára naponta, hetente, havonta vagy évente? Csak mert a környékünkön ezen a nyáron már másodszor találunk elhagyott kiscicákat (összesen négyet), és egy ismerősöm a héten talált egy kiskutyát. Nézegettem az állatvédelmi honlapokat, de ilyen adatot nem találtam, és érdekel.
2011. aug. 29. 10:21
 1/9 anonim válasza:
35%
tizet
2011. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pontosan nem tudni, mert van amiről nincs is tudomás. Elpusztul, évekig kóborol stb... Nekem is az egyik kutyám, meg 3 macskám befogadott állatok. Sajnos, a kidobott állatok száma, a primitív emberi lények számával nő, napról napra.
2011. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
tizenegyet
2011. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszer mentük Egerbe és ott kivolt téve egy szép dalmata.kb 13 naponta.
2011. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokat. Sok vadbaromnak mindegy hogy mit fog átélni a kisállat, mikor kirakja a nagyvilágba...
2011. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Húsvétkor is gyereknek adnak egy kis nyuszit ünnep után meg unja azt kidobják ezért ilyen barmoknak nem kéne állat csak addig tanrtják míg cuki meg kicsike utána nem kell nekik nem értem az embereket mit szólnának ha én kidobnám őket a házból az viszlát oda fenn találkozzunk istenem ilyen állatkínzó embereket tisztelet a kivételnek szerencse de mi faluba élünk és eddig egy ki dobott állatott se találtam !Na végre ki adtam a dühömet ;P
2011. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
eb oltás idején nálunk a faluba rengeteg kutyát dobnak ki! de nem a lakóink hanem azok akik tranzitnak ,használják!
2011. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
borzalom :(
2011. aug. 29. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdező azt képzeld el mi történne ,ha a vidékiek nem fogják az ujszülött kutyákat agyon ütni akkor mennyit tesznek majd ki!!!!!!!
2011. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!