Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyúl, vagy a Papagáj az...

Nyúl, vagy a Papagáj az alkalmasabb háziállat nektek?

Figyelt kérdés

Melyiket tartanátok inkább?


Nyúl:Előnyök:

Csendes, játékos, aktív

Hátrányok:

Koszol, büdös ha nem takarítják


Papagáj:Előnyök:

Okos, aktív, nem büdös

Hátrányok:

Vmikor hangos, koszol


ezek alapján melyiket tartanátok?


2011. aug. 30. 11:56
 1/10 anonim válasza:

Nyúl egyértelműen, nekünk is nyulunk van és tudom ajánlani neked is, igaz, hogy sokat kell takarítani, de ki lehet bírni.

Sztem csak akkor vegyél nyulat, ha van hozzá ketreced meg görényvécéd, vagy ha nincs, akkor vegyél, mert az muszáj a nyúlhoz :) remélem jó választ adtam :)

2011. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Attól függ,melyik hozza ki gyorsabban a sört a hűtőből! :)

23/P

2011. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
nekünk 2 ezer igen 2 ezer darab papagájunk van,én már megszoktam őket,de szerintem nyulat vegyél,az legalább hallgat! :P
2011. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nyuszi további előnye, hogy általában dédelgethetőbb jószág. A papagájé, hogy rendszerint jóval hosszabb az élettartama, kisméretű fajok esetén a helyigénye is kisebb valamivel.

Részemről amúgy mindenképp a papagáj a nyerő, madármániás vagyok.

2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A grizzly medve a legideálisabb. Tuti nem jön be a tolvaj. És még babusgatni is lehet (kölyök korában).
2011. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

papagájt nem vennék,madárnak a legnagyobb állatkínzás egy ketrecben leélni az életét

inkább nyuszi.de ez a hülyeség,hogy büdös ha nem takarítják..hát ha állatom van akkor ALAP h gondoskodom róla,és nem fogom hagyni h a pisibe-kakiba fetrengjen hetekig.

2011. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10:07 - hát akkor lenne állatkínzás, ha akkora lenne a ketrec hogy a papagáj alig tudna mozogni, meg ha nem engednénk ki...
2011. szept. 2. 15:51
 8/10 anonim válasza:
utolsónak mondom hogy a nyuszinkat kétnaponta takarírom, de ez idő alatt is olyan nagy rumlit tud csinálni hogy az hihetetlen, és két nap után már büdös kezd lenni
2011. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem a nyul a nyero!

Igaz tobbet tartok szaporodas es levagas miatt.

Ketrecbe tartom oket es a husa is finom.

2012. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindkettőnknek volt.

A papagáj tartása olcsóbb, és igénytelenebb! Ellenben nagyon hangos es zavaró .

A nyúl nagyon cuki es azt lehet szeretgetni,de éjszaka zavar és sokat kell takarítani

Ettől függetlenül inkább a nyulat valasztanam

2020. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!