Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a bolond vagy a...

Én vagyok a bolond vagy a világ? Normális dolog mindenféle állatot agyontaposni?

Figyelt kérdés
Ez az új őrület, crush fetish a neve. A lényege, hogy nők összenyomnak, összetaposnak nyulakat, macskákat stb., és ezt videóra veszik. Mások ezen élvezkednek. Ennél betegebb dolgot nehezen tudok elképzelni...
2011. aug. 30. 15:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális dolog. Nem vagy bolond. Csak hát vannak olyan emberek akik nem gondolkoznak el bizonyos dolgokon. Írni kéne egy filmet az állatokról a természetről ami minden ilyen szívtelen embert jóra világosít!
2011. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 compactegon ***** válasza:
100%
na ilyet látnék csak meg, akkorát csapnék az arcára, hogy többet az anyja sem ismerné meg. sok beteg f@sz. ezeknek kéne az arcán lépkedni.
2011. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát erről még nem hallottam, de ha valóban létezik ilyen, akkor már megérett az emberiség egy valódi világ végi katasztrófára az ilyen és hasonló beteg agyú barmok miatt.
2011. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki a szemem előtt csinálná, én nem is tudom mit tennék az illetővel.
2011. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem lennének ötleteim, mit tegyek vele, de hogy soha többé nem csinálná, az biztos. Kínában csinálják, mert ott semmi törvény nincs az állatok védelmére.
2011. aug. 30. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam mi ez igazán, rá gugliztam megnéztem a képeket...

Hát én az ilyennel ugyan ezt csinálnám...! Az biztos nem maradna egybe aki előttem tenné ezt-.- Undorító már néhány ember mire nem képes? Ezeket már embernek se nevezném? Milyen beteges dolog ez???

Most nagyon feldühítettem magam...

2011. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én még ilyenről nem hallottam. De még véletlenül sem néznék meg erről videót,mert a szívem szakadna meg.

Sok elmebeteg őrült. Ez az új hóbort,idővel még majd az lesz,hogy hozzánk is eljut. Sajnos..

2011. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit kevered a szezont a fazonnal. Tisztázzunk pár dolgot!


1. Ez nem új és nem divat. Nem új, mert régebben is léteztek már crush fetisiszták, csak az internet nem létezett. No meg nem mellesleg régen minden perverznek számított, ami nem a hagyományos egy-szex-per-gyerek-és-csakis-misszionárius pózban- volt. Szóval nem új őrület, csak régen még senki nem hallott róla, az emberek megtartották maguknak.


Másodszor, ez nem divat, hanem egy szexuális beállítottság, amit sokan parafíliának tartanak. Hogy mi beteg és mi nem, arról lehet vitatkozni. Én is agyonlőném azt, aki nyulakat tapos, de szerintem pl. kevés betegebb dolog van az anális szexnél, ami amúgy ma már teljesen elfogadott. Nekem is megvan a magam "perverziója", ezért nagyon óvatosan nyilatkoznék arról, mi az, ami tolerálható és mi az, ami már nem. Számomra két dolog alapján tartozik valami a "beteg" kategóriába: 1. egészségtelen 2. valamelyik fél nem élvezi, vagy kárt szenved. A crush fetishnél megölnek állatokat, tehát ezt a formáját nem tolerálnám, de abban pl. már nem látok beteg dolgot, ha valakinek az tetszik, hogy a nő egy narancsot tapos szét.


Azt értsd még meg, hogy azok, akik erre felizgulnak, nem tehetnek róla, ugyanúgy, ahogy a homoszexuálisok sem a beállítottságukról. Egyszerűen ez alakult ki náluk.

2012. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 compactegon ***** válasza:
100%
utolsó...akkor se öljenek állatokat, vagy szerezzenek hozzá döglötteket, amúgy sem derülne ki a képből. azért a meleg-kérdés egy fokkal humánusabb "perverzió", bármely szempontból nézzük.
2012. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

"utolsó...akkor se öljenek állatokat, vagy szerezzenek hozzá döglötteket, amúgy sem derülne ki a képből."


Szerintem használnak döglötteket. Amúgy ha elolvasod, amit írtam, én sem értek egyet az élő állatok megölésével.



"azért a meleg-kérdés egy fokkal humánusabb "perverzió", bármely szempontból nézzük."


Abból a szempontból tökmindegy, hogy egészséges utód nem jön létre a dologból. Természetellenes.

2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!