Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyátok/macskátok kap...

A kutyátok/macskátok kap valamit a szülinapjára, vagy Karácsonyra, Húsvétra?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor pluszkaját szoktam nekik adni. Persze nem tudják miért kapják, de nagyon tudnak örülni neki.:)
2009. ápr. 19. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én játékot veszek nekik.
2009. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel alapbol nem tudok neki macskakajat venni, hazikosztot eszik, es unnepnapokra veszek neki macskakajat.
2009. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valami extra finomságot, és játékot minden jeles alkalomra kapnak a macsekjaim. Nemsokára lesz a szülinapjuk, egy saját barkácsolású kuckóval készülök Nekik.
2009. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nálunk is holnap lesz szülinap három cicusnak is. Az egyik éppen műtétből lábadozik, úgyhogy neki tripla kaja lesz. A másik kettő csak duplát kap.:D
2009. ápr. 19. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk mindeni elkényezteti öket( 1cica 1 kutya)úgyhogy nekik mindennap ünnep van :-)))
2009. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyim lassan 1o éves és mindig megemlékezünk a szülinapjáról a kedvencét kapja rántott májat!Hála a család is ugyanugy szereti egyidejüleg megvan a mi vacsink is.
2009. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk karácsonyra kapnak extra ajándékot. Amúgy meg alkalomszerűen, tehát nincs névnaphoz, szülinaphoz kötve.
2009. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem 5 cicám és 2 kutyám van!

Természetesen kapnak minden alkalomra ajándékot, ami általában kaja+játék+amire épp szükség vanXD

2009. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Karácsonyra régen kapott (cicus), de aztán rájöttünk, hogy kajából úgyis azt kap a kis dög, amit akar :)... bolti játékokkal meg nem játszik :) A legjobb ajándék neki, ha hagyjuk, hogy egész karácsony este játszon a csomagolópapírokkal... nnna azokat imádja! Van, hogy csak ráül, van, hogy bebújik alá... de semmi más ajándék nem köti le így :D
2009. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Karácsonyra rágcsát, szülinapjára kutyaruhát, hajcsatot, hajgumit.. ilyesmiket kap :)
2009. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!