Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyátok/macskátok kap...

A kutyátok/macskátok kap valamit a szülinapjára, vagy Karácsonyra, Húsvétra?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor pluszkaját szoktam nekik adni. Persze nem tudják miért kapják, de nagyon tudnak örülni neki.:)
2009. ápr. 19. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kicsit sokba kerülni ...60-65 lónak, vagy 20 macskának (ha azóta nem lett több) és kb. 12-13 kutyának venni de majd megpróbálom :P
2009. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem kap, mert nem ember. Nem arra van hogy fölöslegesen zabáltassam.
2009. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kutyát régebben karácsonykor beengedtük a szobába, különben kinti kutyáról van szó. Meg persze a sütés-főzéskor keletkezett "hulló", értsd: csont, azt mindig megkapják, és elégedettek, mert különben száraz kaján élnek.

A macskáknak szerintem nem tűnik fel, hogy más nap, mint a többi, mert télen-nyáron élik a kinti-benti életüket.


Tavaly nyáron macskaszületésnapra kaptak bolhanyakörvet, a kutya meg játékot, nehogy kimaradjon valamiből.

Az egyik előző macskánk egyik karácsonyra macskaágyat kapott, és egyből birtokba is vette. Még a kutyákra visszatérve, ők inkább a "téli szünetet, tavaszi szünetet" értékelik, mert olyankor van időnk elmenni hosszabb sétákra, és azt imádják. (Hosszabb séta: 10-20km, általában mi jól elfáradunk, de a kutya még menne.)

Amikor gyerekek voltunk, csináltunk kutyanévnapi, macskanévnapi zsúrt, de a kutya, macska abból semmit sem kapott, mert teát meg teasütit ettünk, de csináltunk fejtörőket a kutyának, hogy itt-ott elrejtettünk egy-egy szem száraz kutyakaját, és megkerestettük vele.


Húsvétra nem kap semmit. Az nem ajándékozós ünnep, meglocsolni meg nem locsol meg, akármilyen okos legyen. (Csak a tuját, de azt szorgosan.)

2013. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!