Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tarantula harapásra mi a...

Tarantula harapásra mi a legjobb fájdalom csillapító?

Figyelt kérdés
Megharapott a tarantulám a nyakamnál teljesen felduzzadt ráadásul még rá is rugta a szőrét
2011. szept. 1. 21:32
 1/10 anonim válasza:
Szerintem orvoshoz kéne menned..szövődménye lehet:S
2011. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most menjél el orvoshoz!! Nem viccelek bajod is lehet belőle!
2011. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen fajta harapott meg? Írd le a rendes nevét.


Van, amit csak enyhe allergiás reakcióval megúszol, erre calcium-ot kell innod nagy mennyiségben.

De van veszélyesebb is. Ezért lenne fontos a neve.


Ha a szőrt rádrúgta, azzal nem tudsz mit kezdeni, elég kellemetlen. Kend be fenistillel, hogy ne viszkessen annyira. De el fog múlni. Ha belélegezted, az gázosabb, de semmi baj azzal sem, csak pár napig erősen köhöghetsz.

2011. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez nem harapás..hanem csak miközben ragaszkodott a nyakamhoz letépte a bőröm a lábával és belerugta a szőrét
2011. szept. 1. 21:44
 5/10 A kérdező kommentje:
brachypelma boehmei még pici L8 de 1 kis zsibbadást éreztem a nyakamon és még mindíg égés érzet felszaladt a kezemről a nyakamra..
2011. szept. 1. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Na! Azért azt érezted volna, ha az 1 centis fogacskáit belemélyeszti, főleg olyan vékony bőrfelületen. Valószínűleg a lába végén levő kapaszkodói sértettek fel, na meg persze a szőr. Az éghet rendesen, arra a fenistil. Olyan a szőre, hogy kis kampócskákkal bennragad, és bemegy a bőr alá. De elmúlik a kellemetlen érzés.

A bohemei amúgy sem veszélyes állat, a biztonság kedvéért vagy 2 ezer mg calciumot igyál meg. Bajod nem lesz tőle, max kicsit elálmosít. Ha van otthon pezsgőtabletta, vesd rá magad.

2011. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget : )
2011. szept. 1. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Kerestem angol irodalmat, a boehmei szőröcskéjének végein sókristályok vannak, amik különösen irritálóak, és hólyagokat is okozhatnak, úgyhogy ne ijedj majd meg. A Calcium segít az allergiás reakciót leküzdeni. Ha reggelre rosszabb, azért lásson egy orvos.
2011. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2012. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
36%
ezt még olvasni is undorító hogy került a tarantula a nyakadra? FUUUUUUJ! ezeket irtani kéne nem tartani ha velem ilyen történne ideg összeroppanást kapnák
2014. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!