Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyha találtam egy olyan...

Hogyha találtam egy olyan külföldi oldal amin olyan tartalom van amin állatkínzás van azt hol tudnám bejelenteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen oldal? linkelnéd légyszi?
2011. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
sehol... üdv az interneten!
2011. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző lol. Amúgy ország függő.

Ilyen tárgyú oldalt kb. egy-két nap eltüntetni. Gyorsabban tűnik el mint a pedofilia.

Van ip címe minden szervernek a szolgáltatónál levélben jelezd és valószínű tartalom béréles van ott és ....

Küldj linket ás megírom hova írj!

2011. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Küldj linket ás megírom hova írj!"

Minek neked a link ahhoz, hogy megírd?

2011. szept. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

""Küldj linket ás megírom hova írj!"

Minek neked a link ahhoz, hogy megírd?"


Látatlanból mégis honnan a fenébe találja ki, hogy melyik szolgáltatónak kell írni? Ahhoz tudni kellene, hogy az oldal melyiket használja...

2011. szept. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

itt van a link : [link]

több oldalra is feltöltötték a videót , ha lejjebb tekersz megtalálód a jelszót is. (nem tudom hogy kell-e)

2011. szept. 3. 10:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen dolgok és csúnyábbak is elég gyakran történnek és kerülnek fel netre, nem fogja senki levenni, mert bántja a lelked, úgyhogy lépj túl rajta.

(Így legalább van halvány esély rá, hogy valaki, aki megnézi, ráismer a helyre.)

2011. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

azt tudom

de a szerver üzemeltetőt fel lehetne jelenteni tartalomért valahol nem ? , úgy tudóm külföldön is tilós olyan tartalmat feltölteni ami bántalmazásra , állatkínzásra utal.

2011. szept. 3. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Erre a négy címre írj, és leveszik! Mert addig nincs felelősségük amíg nem jelzik nekik hogy jogellenes tartalmat osztottak meg náluk. Utána már vállalniuk kell. Pedofilia állatkínzás és szerzői jogi panaszra törlik. Ezért van annyi halott link.


support@rapidshare.com


*****

[link]

[link]


Azért kell mind a négy címre írni mert máshonnan is elérhető maradna.


Azt hitem bonyolultabb. Mert ha szervert bérelnek ott már IP tartomány alapján kell nyomozni és kell megkeresni a megosztott és szolgáltatott.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Basszus, ezt nem kellett volna megnézem, huu nagyon felkavart. :S

Agyonverném őket, ha megtudnám kik voltak.

2011. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!