Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Normális az az ember, aki...

Normális az az ember, aki megöli a kutyája kölykeit?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 12:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Én se támogatom hiszen ha nem kellenek a kölykök ki kell ivartalanítani az állatot, de ha nincs ilyenre pénze nem tudom hogy mivel járnának jobban a kiskutyák, ha menhely vagy elajándékozza és rossz környezetbe kerül! :/ Persze soha nem lennék képes rá!
2011. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Lehet normális is, de van aki csak szórakozásból öli meg a kutyáit :(

Pont a múltkor hallottam olyanról, hogy valaki azért ölte meg a kutyája kölykeit, mert egyszerűen nem tudta senkinek sem elajándékozni, sehol nem fogadták be, és nem tudott vele mit kezdeni :( Úgyhogy vannak olyan emberek akik normálisak, de egyszerűen nem tudnak mit csinálni, és rákényszerülnek...

2011. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném. :/
2011. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
53%
Ha nem tud velük mit kezdeni akkor igen. Inkább minthogy a nyakán maradjanak. Bár ha nem akar kiskutyát akkor gondolkodjon előre, ivartalanítsa a kedvencét.
2011. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Pszichésen biztosan valami gondja van.
2011. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a törvény 2 év szabadságvesztéssel bünteti, nem normális.
2011. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezek idióta mocskos emberek...nem isértem miért nem lehet ivartalaníttatni ha már az övé...-.-""Vagy legalább tartsa olyan helyen ahol nincsen hím kutya,h ne tudjon párosodni...
2011. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs rá pénze ne tartson kutyát, neki is ennie kell, és ha beteg lesz orvosra van szüksége. Ha felelősséget vállalt érte, akkor miért engedi párzani más kutyákkal? Az ivartalanítás mindent megold, és nem is olyan drága hiszen mindig vannak akciók, és ha még így is sok lenne, vannak kutya fogamzásgátlók.

Ha mégis megszületnek a kicsik, adja menhelyre, vagy tegyen fel hirdetést stb.

2011. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Igen normális!Egy egyszerű paraszt ember megcsinálja én is!

Egyszer lefialt a macska sajnáltam a kicsiket mert otthagyta és széthordta őket ezért zacskóba raktam őket egyenként és leütöttem őket..

A kiskutyát is elég ennyivel hogy ne szenvedjen sokat csak pár naposan kell mert akkor még elég érzékeny!

2011. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mondcsak, te hány éves vagy ?

Egyébként meg téged kellene leütni!!

2011. szept. 10. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!