Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ő hogyan halt meg? Állat...

Lóbarát kérdése:

Ő hogyan halt meg? Állat miatt? Leadták az Animal Planeten? Valahol visszanézhető az a rész?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 7. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megszúrta egy mérgező rája... de nem valószínű, hogy ezt leadták a tévében. Egyébként Steve Irwin a neve.
2011. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Egy tüskés rája szíven szúrta..
2011. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bírtam nagyon.

Egyébként nem sokkal a halála után a lánya csinált egy kisfilmet,ahol próbált olyan lenni mint az apja.

"Apukámmal megfigyeltük ezt és ezt az állatot! Nézd csak..most csendben kell elenni el ne riasszuk...mert apukám mondta bal bla bla..) Ez volt az első kisfilmje a lányának.Majd volt egy riport a özveggyel aki elmondta hogy éppen forgattak amikor a rája szíven szúrta.A filmet erkölcsi okokból sosem fogják leadni,de bizonyos tévé társaságok azt tervezik ahogy a lánya átveszi az apja helyét.Ugyanis a lánya születése pillanatától ott volt minden forgatáson az apjával..Kíváncsi leszek hogy pár év múlva fogunk-e hallani a lányáról..

2011. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem adták le sehol, de épp forgatás közben érte a tragédia... eddig ha jól emlékszem csak pár áldozata volt ennek a rája fajtának... Ha jól emlékszem akartak csinálni filmet belőle, de nem tudom a tervből lett-e több is...

Nagy természetbarát volt, sajnáltam mikor meghalt...

Természetrajongó vagyok én is, és ugyanazon a napon is születtem mint ő (február 22)...

2011. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény:( Pedig bírtam,jó műsorokat készített!
2011. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerettem. Harsány volt és hatásvadász, előre lehetett látni, mi lesz a vége. Mondjuk én arra tippeltem, hogy egy krokodil fogja megenni.
2011. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is. Csodálkozok, hogy kihúzta 44 éves koráig. Szerintem idióta volt. Tudta, hogy ez lesz a vége. Majdnem egyenlő azzal, hogy öngyilkos lett. Direkt ment mérgező állatok közé, direkt ezt a hivatást választotta. Most le lehet hurrogni. :)
2011. szept. 7. 12:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hurrogom le a véleményed, David Attenborough nyomába nem fog érni a számomra sem, de én akkor is bírtam, és sajnáltam... bár igen, az igaz, hogy nem volt teljesen normális amiket csinált...
2011. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én bírtam.Egyébként az elején még ő is óvatos volt,és mindig hangoztatta,hogy nem szabad elfelejteni,hogy az állatoknak megvan a maguk védekezési eszközeik.Lehet őket csodálni,lehet őket tanulmányozni,de sose felejtsük el,hogy mi emberek törtünk be hozzájuk..A sikere miatt nem vette figyelembe az óvintézkedéseit.Túl bátor,túl vakmerő lett,és a végére már nem tisztelte az állatokat.Ha kellett ha nem fogdosta őket,zavarta őket.

Már akkor sejtettem hogy ha így folytatja nagy árat fog fizetni érte..De nem a rájára tippeltem hanem ahogy előttem valaki krokodilra vagy mérges kígyóra..

De ettől függetlenül tetszett ahogy előadta a dolgokat

2011. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Őt hogy hivják? ismerős.
2011. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!