Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fajtatiszta Jagd terrier...

Fajtatiszta Jagd terrier kutyusokat el lehet adni? Vagy ugyanolyan lehetetlen mint házimacskát örökbeadni?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyiért és hol?

Van nekünk 2db kb féléves és valószínűleg tavaszra lessznek kiskutyák azért kérdezem hogy tudjam el lehet adni vagy eladhatóak lesznek.Köszi a válaszokat


2011. szept. 8. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne szaporíts, nincs elég kidobott jószág a menhelyeken, sintér telepeken? Te csak növelnéd a számukat....
2011. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért érdeklődöm hogy megéri-e=lessz e gazdája vagy sem?Olvass figyelmesebben kérlek köszi.
2011. szept. 8. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg ha jó vérvonalból származnak, akkor lehet, hogy megveszik vadászok, vagy ha jól patkányozik meg megfogja az egereket, akkor tanyán is fizetnek érte. (Nem sokat, de valamennyit azért lehet.) De lehet, hogy egyébként is megveszik. Szerencse kérdése is.
2011. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ,nekünk azért lettek hogy patkányt fogjanak,háát nem sok maradtt hálistennek:)
2011. szept. 8. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal lenne tavasszal is a kölykök kihordásához, első tüzelésnél nem illik rögtön fedeztetni.

De a kérdésre válaszolva, ha típusosak, jól tartjátok őket, oltás stb, amit a kölyköknek is biztosítotok, akkor igen el lehet adni őket. De az oltások, chip, etetés, stb el is viszi a kölykök árát, szóval a pénzért felesleges lenne.

2011. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Liro1 ***** válasza:

ahhoz hogy vigyék pöpec tk kell a szülőknek/felmenőknek...a vadászok csak olyan vérvonalból vesznek ahol munkavizsgán, vadászaton kiválóan teljesített a kutya és egészségügyileg is kiváló! és mivel rengeteget kell vele foglalkozni így hobby és házikedvencnek nem szokták venni (legalábbis nem marad túl sokáig)

nekem úgy volt 3 hobby célból hogy 10 hetes korától mindenhova vittem magammal, amint haza értem suliból egyből öltöztem át és estig kint voltam vele, futtattam stb...és rengeteget beszéltünk hozzá, aminek meg volt az eredménye ;)

2014. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!