Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség, a bolha rendszeresen...

Segítség, a bolha rendszeresen összecsíp, valmi tipp amivel ki lehetne írtani végleg?

Figyelt kérdés
Mivel allergiás vagyok rá, így nagy duzzadt foltokban látszik egy egy csípés és ráadásul nem egy helyen csíp meg hanem vagy 10 ,15 és viszket fáj is.. Ha sikerül valahogy megfogom, 1,2 nap után apu újra behoz egy újat a kutyáktól és csak mindig engem csíp, hiába szólok hogy vigyázzon ne hozza be a házba. próbáltam bolhairtó sprayvel befújni a szobám de nem irtotta ki valószinű az ágyneműbe belebújt és a takarómat csak nem fújhattam le a méreggel. Hallottam hogy a diólevél esetleg taszitja őket behoznék egy nagy szatyorral és azon aludnék akkor szerintetenek nem csípne? Segítsen valaki kérem :(
2011. szept. 10. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, Te hány éves vagy, de akárhány is, az apád gondolom felnőtt, és még egyikőtöknek sem jutott az eszébe, hogy A KUTYÁKAT bolhairtóval kezelje???
2011. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vesszük foylamatosan a bolhaírtót de nem használ ,permetezni is szokta az udvart de nem lehet őket kiirtani
2011. szept. 10. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiirtani nem lehet, de távol tartani igen.

Az ecet és a citromlé elriasztja őket, ezzel kimoshatod az ágyneműd, és be is fújhatod.

A bolha lepetézik, kikel az ágyban és a szőnyegben, és újra lepetézik. Erre a legjobb ellenszer, ha rendszeresen porszívózol, minden kis zugot, ágyat, ágynemű tartót, hosszadalmas, de megéri.


A kutyára bolhanyakörvet tegyetek, nekünk bevált, és elköltöztek a bolhák az udvarról is.


Nehéz ezeket a kis dögöket kiirtani, de nem lehetetlen, csak sok idő, pénz és munka. Sajnos.

2011. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 "valaki" válasza:

Fogd meg a kutyát, fürdesd meg, és eggyesével szedegesd ki belőle a bolhákat egy csipesszel. A kiszedett bolhákat tedd szappanos vizbe, abból nem ugrálnak ki.Utána alaposan szórd be bolhaelleni szerrel.

Nagyon sok idő lesz, de hétvége van, van időd.Sok minden mást nem tudsz csinálni házilag.

2011. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!