Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen fajta csótány?

Ez milyen fajta csótány?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen példányt ejtettem fogságba. Mi a jellemző erre a fajtára, lehetséges, hogy magányos felderítő volt, vagy számítsak az invázióra? Esetleg ha invázióra készülnek, felhasználhatnám a fogságba ejtett társukat békeszerződés aláírásához. Erről mi a véleményetek? Belemennek abba, ha a hadi túszt szabadon engedem, más területet keresnek maguknak és engem békén hagynak? Jelentem a fogságba ejtett példány egészséges, fogdába tettem és példásan bánok vele! A hadi terület tiszta, nincs elhanyagolva, rendszeresen tisztított konyha. Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 12. 20:01
 1/3 BubblePrincess válasza:

Itt mindent megtudhatsz : [link]


Amúgy meg nálunk is tisztaság van ez nem befolyásolja, ha költöznek a szomszédok hozhatnak, vagy szemétledobót illetve szellőzőrendszert takaritják akkor előjönnek meg megvannak bolygatva. :)

2011. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt átolvastam már. Engem kifejezetten ez a fajta érdekelne, hogy erre mi jellemző, mert ugye csótányból is van millió fajta... A wikis cikkből meg ez nem derül ki.


Üdv

2011. szept. 12. 20:22
 3/3 Platypus ***** válasza:
Német csótány - Blatta germanica
2011. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!