Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat az...

Hogy vegyem rá anyukámat az állatra?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztük kertesből lakótelepre és nagyon hiányzik, hogy itt nem lehet állatom. Anya azt mondta büdösek és ezért nem lehet. Mindennel próbálkoztam, de nem értem miért nem engedi meg. Nekem nem kell pl kutya, elég egy hörcsög is, ami a szobámban van, tehát nem jön ki a szaga. Ezt már mondtam neki, de egyszerűen hajthatatlan. Én viszont egyedül nem bírom ki. Valami ötlet?
2011. szept. 15. 15:57
 1/5 anonim válasza:
mond meg anyudnak hogy a horik nem budosek es ezt tudom mert nekem is van 2-o.vagy szovetkezz apuddal:P:)
2011. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már hörcsögöm, ezért nem értem miért nem lehet :S Az a baj, hogy elváltak a szüleim, de kösz a tippet azért :)
2011. szept. 15. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg őszintén.

Pontosan tudom, hogy mit értesz az alatt, hogy egyedül nem bírod ki. Nekem most halt meg nem rég a cicám, azóta pokol itthon lenni, hogy nem vár senki, meg a többi.

Gyűjtsd össze az érveidet, ezt is, és mondd neki, hogy szeretnél komolyan beszélni, próbáld meg felnőttek módjára intézni. Az a szülőknek be szokott jönni...

2011. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D

Nekem is ez volt.

Én úgy oldottam meg hogy hazahoztam és kész tények elé állítottam!

Mára már 20 madárpókom,4 nagyobbacska (2 m ) kígyóm van ,rengeteg botsáskám.

Anyumat megszerettettem az állatokkal :)

2011. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, szerintem megfogadom őket és remélem beválnak :)
2011. szept. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!