Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Máshol is rohadt sok büdösbogá...

Máshol is rohadt sok büdösbogár van most?

Figyelt kérdés
Nem tudom kinyitni a teraszajtót, mert bejön vagy 500...
2011. szept. 16. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért hol laksz??? komposzt telepen?
2011. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly volt rengeteg, mindig tele volt a függöny, idén még csak egy jött be a szobába, de darázs rengeteg van, nem merem már nyitva hagyni az ablakot, ha nem vagyok ott, mert startolnak befelé, és rengeteg kis apró "szörnyecske" van, amiből később lepke fejlődik ki, nem tudom mi a nevük, de ezeket szedegetem egész nap az ablakról, ablakpárkányról, szúnyoghálóról, minden függönyön van naponta jópár darab.
2011. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi az a "büdösbogár"? Hivatalosan nem létezik ilyen nevű állat.
2011. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Itt is rengeteg büdös bogár van, nagyon utálom őket, undorítóóóóó!!!!! (Szeged)

A 10. emeleten lakunk de tele van a szúnyogháló állandóan, az erkélyre meg ki se megyek... Még szerencse h minden ablakon van szúnyogháló, mert ha nem lenne akk tuti h ki sem nyitnám az ablakot, mert bogár/rovar fóbiám van :D

Mivel ezt érzik a bogarak, azonnal szállnak is rám, még egy légytől is képes vagyok kiabálni xD

2011. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, a recés levélpoloskára gondoltok. Errefele nevezik "büdös pankának" is, mert ha veszélyt érez, vagy megfogod, irtó nagy bűzt ereszt ki!
2011. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fapoloska? Ami zöld, később barna színű, páncélos bogár?
2011. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat


Én is írtózom tőle...A rovarirtó se nagyon hat rá, mert ha ráfújom, akkor elkezd repkedni. Egyik este úgy jöttem be a szobámba, hogy az asztalon mászkált egy csomó :S Most kimegyek a teraszra és mindenhol azt látom. Darázsból is rohadt sok van, minden órában legalább 1 berepül :S Amúgy mocsár mellet lakom :D


Nem tudtam mi a hivatalos neve, azért így írtam. Amúgy itt is büdös pankának hívják.


könkrétan ezaz:


[link]

2011. szept. 16. 15:49
 8/13 A kérdező kommentje:
*konkrétan
2011. szept. 16. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Fúj de undorító egy dög. :-))))) Ez a mezei poloska. Ez röpködött egyik este a fiam szobájában, kiugrott az ágyból ijedtében, jó nagyot koppant a porszívóban. :-DDDDDD


Egyik évben minket is elleptek, az egész kerület tele volt vele, remélem nem kezdődik megint az invázójuk.

2011. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem bogár, hanem barna címerespoloska. Amúgy ártalmatlan, nincs vele semmi gond. Söpörd ki.
2011. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!