Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a bogár? Leírom,...

Mi lehet ez a bogár? Leírom, hogy hogyan néz ki (kiegészítve. Mert 306 karakter volt. és csak 250-et lehet)

Figyelt kérdés
Zöld színű és tüskés. A fákon szoktam ilyet látni mindig amikor nem veszem időben észre akkor megszúrnak és van amikor az ujjamba is fúródnak. Sajna többet nem tudok mondani róla csak annyit, hogy zöld és tüskés. Felülről nézve olyan mint ha 2 szarva lenne
2011. szept. 17. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs róla fényképed? Lehet hogy tudnék segíteni, vagy esetleg bővebben ki tudnád fejteni?
2011. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajna nincs fényképem róla..... de eddig fákon láttam és úgy néz ki kb mint 1 rózsa tüskéje.... próbáltam fényképezni de elég homályos lett (makróval is :/ ) hát annyit tudok róla, hogy zöld és kemény szúrós háta van... kb mint 1 rózsatüske.... ha látok legközelebb akkor megpróbálom lefényképezni és küldök neked emailt :D én poloskára tippeltem.... de nem hiszem h ilyen is van belőlük (csak azért mert most nagyon sok a poloska errefelé... (Borsod megye)
2011. szept. 18. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen kabóca lehet. Nem így néz ki valahogy?

[link]

2011. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem így.... .... annyi még h nagy fekete szemei voltak:) hát mind... legközelebb ha találok lefényképezem nektek és felrakom:)
2011. szept. 19. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy reptoid volt
2011. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
áááá nem hiszem hogy űrlényszerű vmi lett volna:D már csak azért is, mert ez sokkal kisebb volt xD
2011. okt. 11. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!