Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a kutyámmal külföldre...

Ha a kutyámmal külföldre utazok-vonattal. Akkor neki mennyi lesz a jegye? Van útlevele.

Figyelt kérdés

Teljes árú nem lehet,mert akkor mellém leültetem a székre.

Félár is nagyon drága lenne,mivel földön ül.


2011. szept. 18. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában féláru jegyet kell venni nekik
2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez tökre nem fer.Az én jegyem és félárú =/ -diák miatt.De én helyet foglalhatok,akkor ő is?
2011. szept. 18. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet béna vagyok,de néztem ezt az oldalt de nem találtam meg a választ.
2011. szept. 18. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

a kutyaszállítás címszónál

[link]

2011. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Kutyák szállítása a vonaton félárú menetjegy megfizetése mellett lehetséges. További információk a „Kutyaszállítás” címszó alatt találhatók."

Hát hogy te ezt fairnek érzed-e vagy sem, az egyéni probléma. Ennyiért kínálják a szolgáltatást, ha akarod igénybe veszed, ha nem, nem.

2011. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kutyaszállítás


Kutyák általában féláron – viszonylati és menettérti kedvezményes menetjegyek esetében a kedvezményes ár feléért – szállíthatók nemzetközi forgalomban, kizárólag szájkosárral és pórázon. Az árak célállomástól függőek.


Az étkezőkocsikban és egyes 1. osztályú kocsikban a kutyák bevitele tilos, az éjszakai kocsikban pedig csak bizonyos esetekben, általában az egész fülke lefoglalásakor szállítható kutya.


Én úgy értelmezem az első mondatot, hogy a te jegyed árának a feléért. Szerintem hívd fel az információs számot:

06 (40) 49 49 49

2011. szept. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kutyásként írom: igen, ez így fair. Ne fetrengjen ott kutya, ahol később én vagy a kisgyerekem ül. Itthon sem osztozunk az ágyon, én sem heveredek le a kutyák vackába, egy idegen eb esetén főleg.
2011. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!