Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez így tényleg hatásos?

Ez így tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy papírzsepit átitatunk eukaliptusz olajjal,és ha a lepedő és paplan közé tesszük, akkor a bolhák a paplan tetejére jönnek.Már ha van.

Én csepegtettem zsepire olajat, paplan alá tettem, de nekem nem jött egy sem a paplan tetejére.

Cicám bolhás,a bolha írtás alatt van, de félek,hogy került az ágyba is.Ezért próbáltam ezt ki.

Próbálta már valaki?


2011. szept. 20. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én erről nem hallottam, de bolhásan lehet, nem kéne az ágyadba engedni, mert ha ott megtelepednek a bolhák, akkor mindig visszatérnek a cicára, és mindig bolhás lesz. Ha nagyon nem kerülhető el, sajnos minden nap alaposan tisztítsd ki ahol a macska volt, ágyakat érdemes áthúzni, ahol a cica fekszik, azt is porszívózni. Nekem a kutya volt bolhás, ő is az ágyamban szokott fetrengeni, meg a saját foteljában, és kiirtás után 1 héttel megint bolhás lett, rájöttünk, hogy a helyét is ki kell tisztítani. Mondjuk bolhásan én nem engedtem fel az ágyra.
2011. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem engedtem fel, de mindig felszökött,mig nem voltam bent.Ahol a cica alszik, kifújtuk bolhaírtóval, másnap ki is ráztam,de nem volt benne semmi.A cicámban is valószínűleg 4 bolha lehetett.Befújtuk őt is, mindig nézem,de nem látok már semmit sem benne.

Köszi,hogy írtál.

2011. szept. 21. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy másik dolgot használtam. A gyerek edzése után mondta ez egyik szülő. Nagyon hatásos. A macsek és a kutya fekhelyénél is bevált.

Az a lényeg hogy egy emberi vizeletes (lehetőleg friss!!!) textilt kell bele rakni, és az állítólag vmitől kiírtja a bolhákat. Nagyon hatásos! Nekem bevált!

2011. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!