Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki mit hallott erről a pókinvá...

Ki mit hallott erről a pókinvázióról?

Figyelt kérdés

[link]

Most találtam, de nem látok róla más infót. Valaki tud róla valamit, hallott róla akkor vagy azóta?

Mi van ezekkel a pókokkal?


2011. szept. 21. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj, csak ide ne jöjjenek, mert legyenek a szakemberek szerint bármilyen ártalmatlanok, rám tuti a szívbajt fogják hozni... főleg ha azt látom, hogy a ház felé egy ezres nagyságrendű hadsereg menetel... Másrészt nem valóak ebbe a környezetbe, hosszú távon komoly problémákat okozhatnak az itt honos állatoknak és növényeknek egyaránt.
2011. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom ez pont ugyan olyan,hogy cápa van a Balatonban
2011. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez már több mint 3 éves! Ha eddig nem volt, akkor már nem is lesz... remélem :)
2011. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:
20 centis láb? ne viccelj már... ha nem ezen az oldalon lenne azt mondanám hatalmas kamu. Az meg hogy egy ekkora pókot ne azonosítsanak szinte lehetetlen. Meg hogy több ezres csapatokban járnak.. Mik ezek skinheadek egy cigányfelvonuláson? :)
2011. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó jó, de ezen az oldalon írják, ezért nem merem én is rámondani, hogy kamu. Viszont ez így, ahogy le van írva, olyan durvának tűnik, hogy nem tudom, hogy lehet, hogy anno SEMMIT nem hallottunk róla?!
2011. szept. 21. 17:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Most még az jutott eszembe, hogy az is gyanús, hogy sehol egy kép nincs ezekről a pókokról!
2011. szept. 21. 22:27
 7/8 x) ***** válasza:
Én is a képet hiányoltam. Bizonyíték is lenne meg el lett volna intézve az esti horror is :D
2011. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:
100%

[link]


A hír igaz, csak a cikk tele van pontatlanságokkal. Egyrészt nem voltak teljesen ismeretlen állatok, a genust ahova tartoznak, első látásra belőtték a szakemberek, maga a faj volt eddig ismeretlen a tudomány számára. Tehát nem pókszerű marslakók támadtak. Aztán nem több ezres hordákban mászkáltak, csak néhány tucatról volt szó. A 20 centis láb még igaz is önmagában, csak éppen az állat teste nem nagyobb egy keresztespókénál. Illetve nem pókról, hanem kaszáspókról van szó. A kaszáspókok külön kategóriába tartoznak,ami egyenrangú a pókokéval, és a lényeges különbség, hogy nincs mérgük. A pókoknak mindig van.

2011. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!