Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, és hiszek a...

Dandi98 kérdése:

Most komolyan, és hiszek a sárkányokban, hiszen szinte a világ összes legendájában szerepelnek. Ez nem lehet véletlen! Szerintetek léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
kösz, legalább valaki egyetért velem...
2011. szept. 23. 17:10
 12/25 A kérdező kommentje:
jó tudni, hogy vannak még akik hiszek benne!
2011. szept. 23. 17:11
 13/25 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit!
2011. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

Sárkány létezik:

[link]

2011. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
12:22 te egy allat vagy..:D XDDD
2011. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
vagyis 12:21 (a wowos..XD)
2011. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Lehetséges, hogy léteztek, de nem hinném, hogy tüzet okádtak. :)
2011. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
53%
A sok hülye mán megint osztja az észt!Istenem mért nem tudják megérteni hogy ne mondjanak olyat hogy nem léteznek mert nem lehet tudni!Én nemm nagyon hittem ezeknek a lényeknek a létezésükben,de most valahogy meg fogott ez a sok cikk hogy találtak egy csontvázat ami feltehetően egy sárkányé volt%És még ha jobban belegondolunk sok olyan lény él még a világon aminek a létezéséről nem is tudunk!sorolhatnék én jó párat de minek!Emberek aki épp eszű az nem mond olyat hogy nem léteznek sárkányok,mert nem tudhatjuk!Nekem még kisebb koromba meséltek egy történetet hogy egy isten háta mögötti kis szigeten él egy sárkány pár!Ennnek nem tudom milye az igaz és milye a nem de emberek,ENNEK az egésznek az adja meg a varázsát ha hiszünk bennük!Most sokan azt hiszik hogy én egy paranoriás ember vagyok aki hisz ilyen lényekbe,de ez nem igaz nem vagyok paranoriás!Tanultam mitológiai lényekről és sokat megtudtam ilyen dolgokról!Nos kedves kérdező!Ne veszisd el a hiteted hogy létteznek sárkányok mert nem lehet tudni!Csak reménykedjünk benne hogy léteznek!
2012. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Az előző válasznak abszolút semmi értelme. Majd akkor kezdjen a kedves kérdező hinni, ha találnak bármi rendes bizonyítékot a sárkányok létezésére. Addig is csak bolondot csinálna magából.


Miért számítana pont az a hülyének, aki a bizonyítékok teljes hiányában nem hisz valamiben? Főleg ha egy olyasvalamiről van szó, ami tudvalevőleg fiktív? Sőt, több nép sárkánymítoszának kialakulásáról egész jó képünk van, például a hagyományos angol sárkányt eredetileg lábatlan csúszómászóként képzelték el, és csak utána nyert el egyéb képességeket. Miért hinne bárki is valóságosnak bármit is, amiről tudjuk, hogy népi kitaláció?

2013. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Kedves kérdező én a napokban ennek a kérdésnek hatására töménytelen menyiségü cikket olvastam el hogy tájékozódjak.

És mindent egybevéve több mint valoszinü hogy voltak hasonló élőlények a földön amik sárkányként festhetek de erről nincs

biztos bizonyíték ez, az egész csak feltevés. Ha nem is okádtak tüzet attól még lehetek hülok. Ezt azért mondom mert lehet hogy az ember dinokat hitt sárkányoknak ( [link] ).

Másrészt szerintem létezhetek ilyen lények hisz most is sorban kerülnek elő a még fel nem fedezett dolgok a világban és abban az egészben az a vicces hogy olyanról állítjuk hogy nincs amiről nem tudjuk pontosan hogy most volt vagy nem.

((Csak egy kis megjegyzés ) Nekem van egy mondásom amit költöttem erről a témáról: A sárkányok annyira léteznek mit Trója a 18. századba ( [link]

2015. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!