Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Darázsirtás, hogyan?

Darázsirtás, hogyan?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtük az építkezést, és ellepett minket egy csomó darázs, nincs meg a fészkük valahol a padláson lehet de bontani kellene a házat, hogy megtaláljuk, már égettük őket, rovarirtóval lefújtuk őket, kénnel is próbálkoztunk, majd befalaztuk a lyukat ahonnan jönnek, de még mindig van és egyre több...az a legnagyobb baj, hogy ahol van ott egy szoba lesz és akié a szoba lesz allergiás a darázscsípésre.
2011. szept. 23. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
esetleg más módszer?mert ehhez rengetegen vannak :S
2011. szept. 23. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Csald lépre őket!


Amit az Első linkelt... írják, hogy palackba tegyél édeset... azt tuti működik.

Nekünk a konyhában kiürült piroska szörpös üvegbe tévedett egy darázs, nem tudott kijönni. Kiengedtem úgy, hogy elfektettem az üveget. (Nálunk nincsenek tömegével, meghagytam az életét...) Aztán egy másik is beszorult következő nap... Szóval tegyél sok szirupos üveget ki, aztán csak elfogynak...

2011. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, nagyon veszélyes számunkra, mivel mint írtam a családban van aki rendkívül allergiás rá, és gyerek is van (6,14)
2011. szept. 23. 15:07
 5/9 balazs00xx válasza:

este mikor hűvösebb van sötét és olyan hajnali 2-3 óra

akkor nyugiba vannak és akkor a leg egyszerűbb őket meggyíkóni

tűz a leghatásosabb vagy fagyaszd őket poroltóval de ha nincs akk mondom tűz..

2011. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már többször voltak tűzzel is írtva de még mindig sok van
2011. szept. 27. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk tavaly a konyha redőny szekrénybe fészkeltek be.Egész nyáron kénytelenek voltunk velük "lakni". Október elején,amikor már hidegek voltak a reggelek ledermedtek és el lehetett távolítani a fészkestül őket.Nem volt könnyű,de utána már nem repkedtek ezrével az ablak előtt.Várjátok meg a hidegebb időt és utána már csak ki kell emelni a fészket/meg lesznek dermedve/Azért,akkor is vigyázni kell,de gumikesztyűn át nem tud csípni.Tűzzel nem ajánlom az veszélyes inkább kifüstölni vagy sűritett levegő.
2011. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy amikor láttunk egyet lefújtuk. Marha sok írtó szer elment (3 flakon), de reptében pusztultak el. Utána pedig vettünk olyan csapdát, ami darázsferromont tartalmaz, így csőstül jöttek bele. Így is legalább egy hét volt, de megérte, mert az utóbbi időben 2 is megcsípte a nagyobbik lányomat (3 éves), és a kicsit nagyon féltettem (fél éves).
2011. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!