Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovar okozhatta a...

Milyen rovar okozhatta a csípést? (V)

Figyelt kérdés
Papucsban sétáltam amikor hirtelen egy csípést éreztem először nem látszódott semmi de később be vörösödött a pont majd körülötte el pirosodott halványan. Úgy éreztem mintha egy nagyon erős darázscsípés lett volna ezért ecetet majd útifűlevelet tettem rá. Már nem vörös de még mindig be van dagadva és nagyon fáj.mi okozhatta?
2011. szept. 25. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem darázs volt.Bár nem írtad, h mekkor területen vörösödött be és mennyire lett púpos.De akár százlábú is lehetett,de ennek nincs olyan nagy esélye mint a darázsnak.
2011. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Falun ***** válasza:

lehet darázs, vagy vannak ezek a szemét kis pici fekete hangyák...

a fűben vannak általában, nagyon tud fájni ha megcsíp... :S

2011. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Falun ***** válasza:
nem közönséges hangyóca, sokkal kisebbek ezek amik csípenk
2011. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos a lábfejemen csípte meg kb.:3-4 cm átmérőben pirosodott be
2011. szept. 25. 20:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és már többször csípett meg darázs az elmúlt 2 évben talán 10x is de egyik se volt ilyen sokáig ilyen erősen fájdalommal, mert nekem a darázscsípés kb. 10-20 perc alatt elmúlik (és alig fáj) de most már van vagy 10 órája hogy megcsípett vm.
2011. szept. 25. 20:53
 6/9 Falun ***** válasza:

lehet allergiás leszel rá... van akin idősebb korban jön ki, és úgy, hogy előtte már több csipese is volt hogy nem volt gond.


vagy talán pók

2011. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
darázspók már volt a közelünkbe de annak nem ismerem a csípését csak annyit tudok róla hogy allergiás lesz a tőle a darázscsípésre (ez biztos, más embernél tapasztaltam)
2011. szept. 25. 20:58
 8/9 Falun ***** válasza:

kirázott a hideg.....


ha sokáig fáj inkább mutasd meg a háziorvosnak.

2011. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most egy nap letételével mát nem fáj de még mindig kíváncsi vagyok mi lehetett az.(nehogy legyen valami utóbaj)
2011. szept. 26. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!