Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS. Akik kutyákkal foglalkozn...

SOS. Akik kutyákkal foglalkoznak! (? )

Figyelt kérdés
Kutyakiképző szeretnék lenni. Azt szeretném tudni, hogy lehet-e valahol annak tanulni (középiskola)? Vagy hogy működik ez?
2011. szept. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk Felvidéken van középiskola is, ahol van külön kynológia tagozat. de főiskola is van az állatorovosin, mégpedig a kynológia szak. n oda akarok menni. asszem oda biológia érettségi kell, kémia nem, legalábbis itt.
2011. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és kihagytam, hogy az 3 éves, tehát bakalárral végeznek
2011. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Válassz ki egy kutyasulit, amelyiknek tetszik a módszere és te is azt szeretnéd használni(lehetőleg olyat, ahol többféle ágazat is van (engedelmes, őrző, agility) és IPO vizsgára is készítenek fel kutyákat(szóval nem egy pár hónapja működő, mindössze pályával és csekély tapasztalattal rendelkező kiképzős sulit válassz).

Járj oda a kutyusoddal egy darabig, közben mindig említsd meg, hogy milyen céllal jöttél, később már rá is kérdezhetsz, hogy esetleg nem-e lesz abban a kutyaiskolában kutyakiképző vizsga, vagy olyan sulikban, ahova a kiképződ szerint is megéri elmenni letenni a vizsgát. Hosszadalmas folyamat, drága is egy kicsit, de szerintem megéri. Ajánlom a minden évben megrendezendő tábort Halásziban, az egy kinológiai oktató tábor, ahol szerintem van képzés is. A már több tíz éve kiképzők is sokat tanulnak ott minden évben. És azt hiszem, 18 éves kortól lehetsz kiképző(hivatalosan).

2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!