Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egy disznónak 30...

Igaz, hogy egy disznónak 30 perces orgazmusa van?

Figyelt kérdés
Mindenki ezt osztja meg FB-on illetve a neten, de utánakerestem, és valójában sehol nem írnak ilyet, mindenki csak sokszorosítja ezt a szösszenetet.
2011. okt. 1. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
igaz ,hisz tudom magamról,a párom ugyanis gyakran mondja,hogy de disznó vagy
2011. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fél liter spermához kevés
2011. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem azt kérdezted meg hogy a pontynak tényleg ennyi ízlelőbimbója van, vagy hogy a jegesmedve tényleg balkezes? :D Fogadjunk fiú vagy:D Nem tudom egyébként. De ha csak a delfinek és az emberek használják örömszerzésre akkor passz. Kérdezz meg egy kondást, vagy ilyesmit (hátha kerül ide egy, mert erre már én is kíváncsi vagyok:)) Egyébként akkor 30 percig folyik belőle a sperma (elvileg) azt el tudom képzelni. Főleg a tenyészsertéseknél, amiket mesterséges termékenyítésre tartanak.
2011. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Jó hosszú, az biztos :-)) Mondjuk az ejakulátum is nagy mennyiségű.
2011. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
fújmár, beteg vagy
2011. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%

Igen, Igaz!



Talpas Béla, Disznótenyésztő.

2011. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért beteg?? Csak érdekli. Aki nem mezőgazdasági területen dolgozik, annak ezek a dolgok furák lehetnek.
2011. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lány disznóknak is? Vagy csak a kanoknak? (ez csak úgy érdekelne, vagy rajtuk nem látszik?)
2011. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A lány disznók manapság már elenyészően ritkán találkoznak a fiúval. A természetes fedeztetést felváltotta a sokkal gazdaságosabb inszeminálás. A kandisznó fantomra ugrik, ott adja le a spermát, amit hígítás után használnak. A tenyészbikák is akkor találkoznak (néhány, igen ritka kivételtől eltekintve) életükben először és utoljára tehénnel mikor kijönnek az anyjukból.
2011. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aki megérdemelte annak ment az UP
2011. okt. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!