Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kecskét szeretnék tartani...

Bulaz kérdése:

Kecskét szeretnék tartani szerintetek komárom esztergom megyében van igény a kecsketejre? Szoval könnyen eltudnám adni kösz előre is

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:04
 1/10 anonim válasza:
72%
Úgy hallottam, hogy allergiára nagyon hatásos!
2011. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mindenhol van igény kecsketejre,kecskesajtra
2011. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha jól meghirdeted, akkor igen. Különben nem eléggé széles körben elterjedt a kecsketej-fogyasztás, annak ellenére, hogy ökológiai és egészségügyi szempontból is tulajdonképpen jobb a tehéntejnél.
2011. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Viszont készülj fel rá, hogy a kicsiket le kell vágni. Mondjuk lehet, hogy téged ez nem zavar, de ismertem olyat, aki emiatt hagyta abba a "kecskézést".
2011. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

könnyen eltudnám adni a tejet szerintetek?

disznot vagy inkább kecskét tartsak?

2011. okt. 4. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem mindkettő van, disztó és kecske is. Mindkettőnek megvan előnye, hátránya.

A disztóhúst többen megveszik, mert ismerik. A disztó megeszi a moslékot, szal nem kényes.

A kecske is igénytelen, bármit elfogyaszt. De a husát nem ismerik, viszolyognak tőle, van aki szereti, amugy egészségesebb. Kecsketejet, sajtot mindenhol el lehet adni, mivel van aki csak kecsketejet iszik. vagy pl. az árva kölyökkutyákat, cicákat kecsketejjel lehet legkönnyebben felnevelni.

2011. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én a kutyáknak szoktam venii..
2011. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

melyikbe van nagyobb pénz?

meg disznot hogy érdemes venni malacot és felhizlalni vagy anyadisznot és kant és tenyészteni?

2011. okt. 4. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam gyakran kecsketejet venni és más kecsketej termékeket is, mert jók, csak elég drágák. Ez a cég foglakozik kecsketej feldolgozással:


[link]

2011. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mér kell levágni a kicsiket?
2013. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!