Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megmondanátok mi az a bogár...

Megmondanátok mi az a bogár ami kb 2 maximum 3 mm hosszú és rozsdabarna színű bogár? Kitines váza van és annyit tudok hogy lisztbogárhoz hasonlít, Nem repülnek, Legalábbis eddig nemvolt példa rá.

Figyelt kérdés
Nos hát az ágyamnál szoktak előbukkanni.. ma is kb. 10 et távolítottam el de egyszerűen nem értem honnan jöhetnek.. szétkaptam az ágyam de a résekbe semmi nem volt elkezdem gondolkodni ha nem onnan akkor lehet hogy a szőnyeg alól.. találtam ott is egyet és nem értem honnan jönnek :S
2011. okt. 4. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska?
2011. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fúj első! Mi ez az undormány?

Kérdező én nem tudom mi lehet, de engem is érdekel mert láttam már Hasonlót!

2011. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ágyi poloska ez biztos :/ végignéztem sok mindent neten de nemigazán találtam ilyet :/
2011. okt. 4. 22:34
 4/8 A kérdező kommentje:

olyasmi mint a lisztbogár legalábbis amiket eddig láttam az volt hozzá a leghasonlóbb: [link]

hasonlo csak ez inkább 2-3 mm maximum

2011. okt. 4. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis liszt vagy gabonabogár szerintem.Nálunk is van bár ez tud repülni.
2011. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
Múzeumbogár?
2011. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ugyanezzel a problémával küszködök..ugyanez az ismeretlen bogár van nálam is és rendkívül zavar pláne hogy egyre több van...éjjel mászkálnak rajtam,kétszer hívtam rovarírtót de nem halnak meg.megfigyelgettem őket mérgembe,vízbe se halnak meg,és ha összenyomod őket erős szaguk lesz,mint valami tisztítószer...a tieid is olyanok?
2012. aug. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon régi kérdés, de hátha.. ugyanez a problémám, kiderült, mi ez? Hogyan lehet kiirtani?
2022. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!